خودکشی پسر و دختر عاشق در وکیل آباد مشهد

⏱ زمان مطالعه: < 1 دقیقه
به این نوشته امتیاز دهید.

روز گذشته مردمی که در حال تردد در بلوار وکیل آباد مشهد بودند متوجه حضور دختر و پسر جوانی روی پل عابر پیاده شدند. اهالی که متوجه شدند این دو نفر قصد خودکشی دارند، اول با این دو جوان صحبت کردند تا آنها را مشغول کرده و بعد هم با پلیس و آتش نشانی تماس گرفتند. با حضور نیروهای امدادی در محل، خیابان بسته شد، همزمان هم صحبت با آنها آغاز شد اما پسر جوان خود را به پایین رها کرد و دختر جوان هم از سوی دیگر پل خودش را از روی پل به وسط خیابان پرت کرد.

اما در همین رابطه رسانه شهرآرانیوز نوشت:

شنیده‌ها حاکی از آن است که ویدئوی خودکشی زوجی در بلوار وکیل آباد قدیمی است و پسر جوان سالم است.

ویدویی که شنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰ با عنوان خودکشی زوج جوان با هم از روی پلی در بلوار وکیل‌آباد در فضای مجازی منتشر شده، در واقع ویدئویی قدیمی و مربوط به چند هفته گذشته از خودکشی یک پسر بوده که به اشتباه در ویدئو پسر را نفر دوم خودکشی کننده (دختر) عنوان می‌کنند، این پسر که چند هفته قبل اقدام به پریدن از تابلوی تبلیغاتی پل وکیل‌آباد کرده بود خوشبختانه فقط از ناحیه یک دست دچار شکستگی شده و درمان وی هم انجام شده است.

منبع: مجله اینترنتی حرف تازه

در تحریریه دکتر مایکو سعی بر آنست تا همیشه سه نکته : کاربردی بودن ، جامع بودن و مخاطب محور بودن نوشته ها، در اولویت قرار گیرد. با ما همراه باشید تا آنچه در حوزه سلامت به آن نیاز دارید را بدانید.:)

دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

guest
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها