bars

ورود

نوبت دهی اینترنتی اعصاب و روان و روانپزشکی

مرتب سازی نتایج جستجو

محبوب ترین

تعداد مراجعه

نوبت دهی اینترنتی متخصص اعصاب و روان و روانپزشکی

search icon
همه
نوبت دهی حضوری
ویزیت آنلاین

سایر تخصص ها

نوبت دهی متخصص دکتر روانپزشک 

امروزه با استفاده از اینترنت برای مشاوره و درمان بیماری ها می توان با استفاده از سامانه های نوبت دهی اینترنتی به راحتی با روان پزشک موردنظر خود در ارتباط بود. سامانه نوبت دهی اینترنتی دکترمایکو با مشاوره تلفنی، متنی و تصویری به علاوه ی نوبت دهی حضوری اولین سامانه نوبت دهی با چهار روش مختلف برای ثبت نوبت اینترنتی دکتر روانپزشک یا متخصص اعصاب و روان است.

decorIcon
ثبت نوبت سریع و ارزان

ثبت نوبت مقرون به صرفه و راحت از طریق گوشی همراه/لب تاپ متصل به اینترنت

decorIcon

انتخاب مطمئن پزشک برتر

امکان مقایسه خدمات و امتیازات پزشکان براساس نظر سایر بیماران پیش از ثبت نوبت

decorIcon

پشتیبانی همیشه همراه!

اطلاع رسانی پشتیبانی دکترمایکو درصورت ایجاد مشکل در مورد تاخیر یا لغو نوبت بیمار

نحوه نوبت دهی متخصص روانپزشکی 

برای آنکه نوبت آنلاین خود را برای ویزیت حضوری با دکتر روانپزشک ثبت کنید کافیست لیست روان پزشکان دارای نوبت حضوری را بررسی کنید. سپس این لیست را از نظر نظرات، بیوگرافی، مکان ارائه خدمت و ... بررسی و پس از مقایسه بهترین دکتر روانپزشک مناسب شرایط خود را می یابید. حال کافیست خدمت حضوری را انتخاب و پس از انتخاب تاریخ و ساعت مناسب فرآیند ثبت نوبت را به پایان برسانید. اما اگر هنوز مطمئن نیستید که باید نوبت دکتر روانپزشک بگیرید بهتر است است تا آخر این متن را مطالعه کنید تا با خدمات و وظایف متخصص روانپزشک آشنا شوید. 

روانپزشک چیست؟

روانپزشکی به شاخه خاصی از پزشکی اطلاق می شود که بر علل، پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های روانی تمرکز دارد.

نوبت دهی دکتر روانپزشک

دکتر متخصص روانپزشک کیست؟

دکتر اعصاب و روان، متخصصی است که در زمینه سلامت روان، از جمله اختلالات روحی و روانی وعاطفی و عوارض بعد از مصرف مواد تخصص دارد.

وظایف یک متخصص اعصاب و روان چیست؟

دکتر اعصاب و روان توانایی تشخیص و درمان بیماری های روانی را دارد. دکتر روانپزشک سابقه پزشکی بیمار را بعد از فرآیند نوبت دهی اینترنتی از سامانه یکپارچه مربوط به بیماران دارای بیمه، مشاهده و داروهای مصرفی و روند درمان بیمار را ارزیابی می کند. متخصص اعصاب و روان با این بررسی ها متوجه می شود که آیا داروهای بیمار درحال حاضر، نقشی درعلائم بیمار دارد یا خیر.

بعد از بررسی های لازم دکتر روانپزشک آزمایش هایی را برای بیمار تجویز می کند و برای درک بهتر از بیماری و درمان علائم بیمار، دارو تجویز می کند. با سامانه نوبت دهی دکترمایکو نزدیک ترین وقت آزاد هر متخصص اعصاب و روان یعنی فوق تخصص روانپزشک را مشاهده و بعد اقدام به ثبت نوبت خواهید کرد.

چه کسانی نیاز به مراجعه به دکتر روانپزشک دارند؟

طبق آمار منتشر شده تقریباً یک پنجم جمعیت کل دنیا به نوعی اختلال روانی مانند اضطراب، افسردگی یا اختلال دوقطبی مبتلا هستند. بیشترین افرادی که نیاز به دکتر روانپزشک دارند دارای علائم زیر هستند:

  • ناتوانی در کنترل احساسات
  • تغییرات در الگوهای خواب
  • استفاده از مواد
  • کناره گیری از موقعیت های اجتماعی
  • بیماری های جسمی غیر قابل توضیح و خود آزاری مزمن
  • اضطراب، نگرانی یا غم بیش از حد
  • کابوس های مکرر یا کج خلقی

برای مراجعه به بهترین دکتر روانپزشک می توانید از سامانه نوبت دهی اینترنتی دکترمایکو نزدیک ترین نوبت متخصص اعصاب و روانی که با توجه به امتیازات و نظرات سایر بیماران انتخاب کرده اید را ثبت کنید.

چگونه بهترین دکتر روانپزشک را پیدا کنم؟

سامانه نوبت دهی دکترمایکو با لیستی از بهترین دکتر اعصاب و روان و دکتر روانپزشک، با جدیدترین روش نوبت دهی اینترنتی برای بیماران با ساده روش آماده ارائه خدمت به بیماران محترم است. در سامانه نوبت دهی اینترنتی دکتر مایکو می توانید نوبت ویزیت حضوری و آنلاین با بهترین دکتر روانپزشک را با استفاده از نظرات و بیشترین امتیازات ثبت شده برای خود ثبت کنید.

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

نوبت دهی اینترنتی متخصص روانپزشکی و اعصاب و روان برای کودکان و بزرگسالان در دکترمایکو چگونه است؟

دکتر متخصص و فوق تخصص روانپزشکی و اعصاب و روان برای کودکان و بزرگسالان چه بیماری هایی را درمان می کند؟