bars

ورود

مشاوره آنلاین

زنان و زایمان

مرتب سازی نتایج جستجو

محبوب ترین

تعداد مراجعه

ویزیت آنلاین متخصص زنان و زایمان

search icon
همه
نوبت دهی حضوری
ویزیت آنلاین

سایر تخصص ها

ویزیت آنلاین متخصص زنان

اگر خواستار پرسیدن سوالات از دکتر زنان آنلاین بدون نیاز به مراجعه ی حضوری هستید و یا برای ادامه ی فرآیند درمان مشکل خود نیازی به حضور در مطب یا بیمارستان نیست، می توانید از خدمات ویزیت آنلاین به صورت تصویری، متنی و تلفنی استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه ی دریافت ویزیت انلاین متخصص زنان و زایمان با هزینه و صرف زمانی کم را بیاموزیم.

decorIcon

صرفه جویی در هزینه و زمان

ویزیت با کمترین زمان و هزینه بدون نیاز به مرخصی، سفر، اتلاف وقت در ترافیک و ...

decorIcon

پرونده سلامت+نسخه الکترونیک

ثبت سابقه پزشکی در پرونده سلامت و صدور نسخه الکترونیکی برای تهیه دارو در اپ دکترمایکو

decorIcon

دریافت مشاوره بدون مرز!

ویزیت پزشکی بدون محدودیت در تمامی تخصص ها از پزشکان کلینیک و بیمارستان های کشور

بهترین دکتر زنان آنلاین

برای یافتن بهترین دکتر آنلاین زنان برای مشاوره از راه دور می توانید با دید مقایسه ای لیست پزشک آنلاین زنان دکتر مایکو را بررسی کنید. در این لیست می توانید امتیاز و نظراتی که سایر کاربران برای هر پزشک زنان آنلاین ثبت کرده اند را مشاهده کنید. این بررسی به شما در یافتن بهترین مورد برای ویزیت آنلاین دکتر زنان بسیار موثر است.

چگونه ویزیت آنلاین متخصص زنان و زایمان را انجام دهم؟

پس از یافتن بهترین دکتر آنلاین زنان لازم است انواع خدمات پزشک را اعم از مشاوره تصویری، تلفنی و متنی بررسی کنید و سپس با انتخاب تاریخ و ساعت ویزیت آنلاین دکتر متخصص زنان را در سایت یا اپلیکیشن دکتر مایکو ثبت کنید. در صورتی که مشاوره ی شما تصویری باشد پیش از زمان ویزیت دکتر زنان آنلاین تمامی موارد با شما توسط تیم پشتیبانی دکتر مایکو تست می شود تا از بروز هر گونه مشکل در زمان مشاوره جلوگیری شود.

مزایای استفاده از خدمات ویزیت آنلاین پزشک متخصص زنان دکتر مایکو

بر اساس تحقیقات انجام شده، 30% از خدماتی که در مطب و یا بیمارستان ها به صورت حضوری به فرد ارائه می شود را می توان به صورت آنلاین دریافت کرد. حتی اگر در دورترین شهر ممکن از پزشک باشید باز هم با استفاده از خدمات دکتر مایکو می توانید ویزیت آنلاین دکتر متخصص زنان دریافت کنید. آن هم با بهترین کیفیت و قیمت مناسب! مشاوره انلاین زنان زایمان در روش متنی و تصویری از طریق اپلیکیشن انجام می شود که در آن امکان دریافت نسخه الکترونیکی وجود داشته و همچنین سوابق پزشکی در پرونده سلامت بیمار ثبت می شود. در این صورت همان پزشک و یا پزشکانی که در آینده قصد بررسی سلامت و درمان شما را دارند می توانند با استفاده از سوابقی که در پرونده ی شما ثبت شده است به صورت کامل در جریان مشکلات شما قرار گیرند.

 

 

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

ویزیت آنلاین متخصص زنان و زایمان در دکترمایکو چگونه است؟

دکتر آنلاین زنان و زایمان چه بیماری هایی را درمان می کند؟