bars

ورود

نوبت دهی اینترنتی زنان و زایمان

مرتب سازی نتایج جستجو

محبوب ترین

تعداد مراجعه

نوبت دهی اینترنتی متخصص زنان و زایمان

search icon
همه
نوبت دهی حضوری
ویزیت آنلاین

سایر تخصص ها

نوبت دهی اینترنتی دکتر زنان و زایمان

نوبت دهی دکتر زنان و زایمان یکی از تخصص هایی است که بیشترین آمار ثبت نوبت در دکتر مایکو را دارد. سامانه نوبت دهی اینترنتی دکترمایکو با روش های نوین در صنعت نوبت دهی اینترنتی، فرآیند ثبت نوبت دکتر زنان و نازایی را برای بیماران محترم به ساده ترین روش ممکن انجام می دهد. دکترمایکو با ثبت نزدیکترین نوبت  متخصص زنان و زایمان از بهترین کلینیک ها، بیمارستان ها و مطب ها، در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه ی خدمت به مراجعان محترم متقاضی ویزیت حضوری پزشک زنان است.

decorIcon
ثبت نوبت سریع و ارزان

ثبت نوبت مقرون به صرفه و راحت از طریق گوشی همراه/لب تاپ متصل به اینترنت

decorIcon

انتخاب مطمئن پزشک برتر

امکان مقایسه خدمات و امتیازات پزشکان براساس نظر سایر بیماران پیش از ثبت نوبت

decorIcon

پشتیبانی همیشه همراه!

اطلاع رسانی پشتیبانی دکترمایکو درصورت ایجاد مشکل در مورد تاخیر یا لغو نوبت بیمار

نوبت دهی دکتر زنان و زایمان

امروزه دیگر لازم نیست برای ویزیت دکتر زنان حتما به منشی زنگ بزنید برای وقت گرفتن یا زمان زیادی را صرف انتظار کنید تا نوبتتان شود. شما می توانید با استفاده از خدمات نوبت دهی متخصص زنان و زایمان و نازایی دکتر مایکو نوبت خود را از پزشک زنان موردنظر به صورت آنلاین رزرو و بدون نگرانی در روز و ساعتی که خودتان تعیین کرده اید به مطب یا بیمارستان مراجعه کنید.

نوبت دهی دکتر زنان و زایمان

بهترین متخصص زنان و زایمان 

برای پیدا کردن بهترین دکتر زنان و زایمان در هر شهری کافیست با استفاده از فیلترهای موجود نتایج را به مواردی که می خواهید محدود کنید. سپس بهتر است لیست را بر اساس نظرات و امتیازهایی که سایر افراد ثبت کرده اند بررسی و بهترین پزشک زنان را با توجه به تاریخ و ساعت مناسب خود بیابید. حالا می توانید نوبت خود را به صورت آنلاین توسط اپلیکیشن و یا سایت ثبت کنید. به همین راحتی!

نحوه ی نوبت دهی متخصص زنان و زایمان

برای آنکه نوبت خود را ثبت کنید در صفحه ی لیست پزشکان بر روی دکمه ی دریافت نوبت کلیک نمایید. در صورت نیاز می توانید گواهینامه ها و رزومه ی پزشک زنان را مطالعه کنید و سپس روی دکمه ی شروع فرآیند نوبت دهی دکتر زنان و زایمان کلیک کنید. حال لازم است خدمت ویزیت حضوری را انتخاب کنید تا به مرحله ی بعد بروید و تاریخ و ساعت را انتخاب کنید. در نهایت اطلاعات شخصی که از شما خواسته می شود را تکمیل و هزینه ی نوبت دکتر زنان موردنظر را پرداخت کنید تا نوبت دکتر زنان شما ثبت شود.  

منظور از دکتر زنان چیست؟

دکتر زنان پزشک متخصصی است که در زمینه سلامت اندام جنسی و ناباروری زنان تخصص دارد. متخصص زنان مسائل و بیماری های مربوط به دستگاه تناسلی زنان (واژن، تخمدان ها، لوله های فالوپ، دهانه رحم، سینه ها و رحم) را تشخیص داده و درمان می کند. اگر شما هم این مشکلات را دارید یا می خواهید در مدت زمان های مداوم سلامت شما بررسی شود می توانید از خدمات نوبت دهی دکتر زنان و زایمان دکتر مایکو استفاده کنید. 

تفاوت بین دکتر زنان و متخصص زنان و زایمان چیست؟

نکته ی مهم در هنگام نوبت دهی دکتر زنان و زایمان: دکتر زنان می تواند در مورد مسائل جنسی، داروهای پیشگیری از بارداری و محافظت در برابر بیماری های مقاربتی مشاوره ارائه دهد. اما متخصص زنان و زایمان با تمام جنبه های بارداری از مراقبت های قبل از زایمان گرفته تا مراقبت های پس از زایمان سروکار دارد. یک متخصص زنان و زایمان نوزادان را به دنیا می آورد، در حالی که دکتر زنان این را انجام نمی دهد. همچنین یک متخصص زنان و زایمان می تواند درمان هایی را برای کمک به باردار شدن ارائه دهد. یک متخصص زنان و زایمان کمک می کند که زنان باردار، بارداری سالمی داشته باشند و کودک سالمی به دنیا بیاورند.

دکتر زنان چه وظیفه ای دارد؟

دکتر زنان با تمام جنبه های سلامت جنسی مانند مراقبت های پیشگیرانه، غربالگری سرطان اندام جنسی زنان و معاینات فیزیکی سروکار دارد. برخی از خدماتی که متخصص زنان زایمان ارائه می دهد به شرح زیر است:

 • معاینه لگن و معاینات تناسلی خارجی
 • تست پاپ اسمیر و غربالگری سرطان
 • آزمایش عفونت های مقاربتی  (STIs)
 • تشخیص بیماری ها و اختلالات اندام های جنسی
 • کنترل تولد نوزاد
 • مشکلات مربوط به قاعدگی یا یائسگی
 • کمک به فراد دارای اختلال جنسی

دكتر زنان و زايمان چه بیماری هایی را درمان می کند؟

دکترزنان هرگونه توده یا جوش را در ناحیه اندام تناسلی زنان درمان می کند. همچنین دكتر زنان و زايمان شرایطی را که بر فرآیند باروری تأثیرمی گذارد، تشخیص داده و درمان می کند.

برخی از این شرایط که از طریق نوبت دهی دکتر زنان و زایمان از آن ها آگاه می شوید عبارتند از:

 • اندومتریوز
 • کیست های تخمدان
 • فیبروئید رحم
 • عفونت های واژن
 • سرطان رحم، تخمدان یا دهانه رحم
 • درد لگن
 • خونریزی نامنظم
 • یائسگی
 • مسائل مربوط به قاعدگی یا چرخه قاعدگی

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

نوبت دهی متخصص زنان و زایمان در دکترمایکو چگونه است؟

دکتر متخصص زنان و زایمان چه بیماری هایی را درمان می کند؟