bars

ورود

نوبت دهی اینترنتی مشاوره و روانشناسی

مرتب سازی نتایج جستجو

محبوب ترین

تعداد مراجعه

نوبت دهی اینترنتی متخصص مشاوره و روانشناسی

search icon
همه
نوبت دهی حضوری
ویزیت آنلاین

سایر تخصص ها

نوبت دهی اینترنتی مشاوره روانشناسي

در جوامع امروزی با وجود فشار اقتصادی و تغییر سبک زندگی مردم، مراجعه به مشاوره روانشناسی باعث بهبود فرآیند زندگی و آرامش ذهنی می شود. سامانه نوبت دهی اینترنتی دکترمایکو با مجرب ترین و بهترین متخصصان روانشناس خدمات بی نظیری را به بیماران ارائه می کند. نزدیکترین نوبت با سریع ترین روش نوبت دهی اینترنتی مشاور روانشناسی در سامانه دکترمایکو برای مراجعان محترم در دسترس است.

decorIcon
ثبت نوبت سریع و ارزان

ثبت نوبت مقرون به صرفه و راحت از طریق گوشی همراه/لب تاپ متصل به اینترنت

decorIcon

انتخاب مطمئن پزشک برتر

امکان مقایسه خدمات و امتیازات پزشکان براساس نظر سایر بیماران پیش از ثبت نوبت

decorIcon

پشتیبانی همیشه همراه!

اطلاع رسانی پشتیبانی دکترمایکو درصورت ایجاد مشکل در مورد تاخیر یا لغو نوبت بیمار

روانشناس کیست؟

یک روانشناس دارای مدرک عالی در علوم رفتار انسانی است. بسیاری از روانشناسان آموزش حرفه ای و مهارت های بالینی را برای ارزیابی و درمان سلامت روان بیمار گذرانده و با استفاده از روان درمانی (گفتار درمانی)، ارزیابی های روانشناختی و آزمایش به درمان بیماران می پردازند. مشاوره روانشناسي به بیمار کمک می کند که به طور مؤثرتری با مسائل زندگی و روابط و شرایط جامعه کنار بیاید. سامانه دکترمایکو با نوبت دهی اینترنتی سریع آماده ارائه خدمت به بیماران محترم است.

نوبت دهی مشاوره روانشناسی

وظیفه مشاوره روانشناسي چیست؟

مشاوره روانشناسي فرآیندها و رفتارهای شناختی، عاطفی و اجتماعی افراد را مطالعه و به درمان آن ها کمک می کند. یکی از اهداف اصلی مشاور روانشناس ارزیابی و درک افکار، احساسات و رفتار مشتریان است. دکتر روانشناس در این موارد به امور زیر می پردازد:

 • شناسایی الگوهای رفتاری و عاطفی
 • تشخیص اختلالات
 • ارائه برنامه های درمانی مناسب

مشاوره روانشناسی با ارائه مشاوره و روان درمانی به عنوان گفتار درمانگر نیز شناخته می شود و مسائل مربوط به سلامت روان را درمان می کند. با این حال، برخی از مشاورین روانشناس فقط بر تحقیق یا آموزش تمرکز می کنند و با بیماران کار نمی کنند. با مراجعه به سامانه نوبت دهی اینترنتی دکترمایکو می توانید از بهرین متخصصان مشاوره روانشناسی نوبت دریافت کنید.

تفاوت بین روانشناس و روانپزشک چیست؟

روانپزشک، پزشکی است که می تواند شرایط سلامت روان را تشخیص دهد و درمان کند. او می تواند داروها و سایر درمان های پزشکی را تجویز کند. روانپزشک معمولاً نسبت به مشاور روانشناس به درمان بیماری های روانی پیچیده تری می پردازد، به ویژه درمان بیمارانی که نیاز به دارو یا درمان های پزشکی دارند.

یک روانشناس دارای مدرک دکترا (PhD) یا (PsyD) است و اغلب آموزش های گسترده ای در زمینه تحقیقات یا  روانشناسی بالینی دارد. مشاوره روانشناسی شرایط سلامت روان را با روان درمانی (گفتار درمانی) بهبود می بخشد. دکتر روانشناس معمولا نمی تواند دارو تجویز کند. لیستی از بهترین متخصصان دکتر روانشناس در سامانه نوبت دهی اینترنتی دکترمایکو برای یاری رساندن به بیمارن محترم آماده ارائه خدمت هستند.

مشاور روانشناسی مطالعه ذهن، عواطف و رفتار است. در حالی که روانپزشکی رشته ای است که بر تشخیص و درمان شرایط سلامت روان تمرکز دارد.

مشاور روانشناس چه بیماری هایی را درمان می کند؟

مشاوره روانشناسی به طیف گسترده ای از افراد کمک می کند و می تواند انواع مختلفی از مشکلات رفتاری و سلامت روان را درمان کند. مشاور روانشناس همچنین می تواند به مسائل زندگی و روابط کمک کنند. مشاور روانشناسی می ‌تواند آزمایش‌ها و ارزیابی‌هایی را ارائه کند که می‌ تواند به تشخیص یک بیماری کمک کند یا در مورد نحوه تفکر، احساس و رفتار یک فرد بیشتر توضیح دهد. با ثبت نوبت اینترنتی از سامانه نوبت دهی اینترنتی دکترمایکو می توانید نزدیکترین نوبت را از بهترین مشاوره روانشناسي دریافت کنید.

گرایش های فوق تخصص مشاور روانشناسی چیست؟

 • روانشناسی کودک
 • روانشناسی بالینی 
 • روانشناسی مشاوره                         
 • علم مغز و روانشناسی شناختی
 • روانشناسی رشد
 • روانشناسی تجربی
 • روانشناسی پزشکی قانونی و خدمات عمومی
 • روانشناسی سلامت
 • روانشناسی توانبخشی
 • روانشناسی ورزش و عملکرد

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

نوبت دهی اینترنتی متخصص مشاوره روانشناسی برای کودکان و بزرگسالان، در دکترمایکو چگونه است؟

دکتر متخصص مشاوره روانشناسی برای کودکان و بزرگسالان، چه بیماری هایی را درمان می کند و چه وظایفی دارد؟