bars

ورود

مشاوره آنلاین

داخلی

مرتب سازی نتایج جستجو

محبوب ترین

تعداد مراجعه

ویزیت آنلاین متخصص داخلی

search icon
همه
نوبت دهی حضوری
ویزیت آنلاین

سایر تخصص ها

ویزیت آنلاین متخصص داخلی 

دکتر آنلاین داخلی خود را می توانید پس از بررسی لیست انتخاب نمایید تا به طرق مختلف تصویری، تلفنی و متنی به شما در شروع و یا ادامه ی درمان یاری رساند. در ادامه با ویزیت آنلاین دکتر مایکو همراه باشید تا بهتر با شرایط و امکانات دکتر آنلاین متخصص داخلی در این سامانه آشنا شوید. 

decorIcon

صرفه جویی در هزینه و زمان

ویزیت با کمترین زمان و هزینه بدون نیاز به مرخصی، سفر، اتلاف وقت در ترافیک و ...

decorIcon

پرونده سلامت+نسخه الکترونیک

ثبت سابقه پزشکی در پرونده سلامت و صدور نسخه الکترونیکی برای تهیه دارو در اپ دکترمایکو

decorIcon

دریافت مشاوره بدون مرز!

ویزیت پزشکی بدون محدودیت در تمامی تخصص ها از پزشکان کلینیک و بیمارستان های کشور

نحوه ی ثبت ویزیت آنلاین متخصص داخلی:

برای ثبت ویزیت دکتر آنلاین داخلی کافیست از طریق سایت یا اپلیکیشن لیست پزشکان را بررسی و براساس نظرات سایر بیماران ثبت نوبت ویزیت را انجام دهید. شما می توانید هم متخصصان داخلی کلینیک ها و هم بیمارستان ها را از طریق سامانه ی دکترمایکو انتخاب نمایید تا به صورت تلفنی، تصویری و متنی مشورت داشته باشید. خیلی از مراجعان حضوری هم برای ادامه ی فرآیند درمان، وقتی که نیاز به حضور فیزیکی نیست، از این خدمات استفاده می کنند و از خانه و حتی شهر خود درمانشان را ادامه می دهند. 

چرا دکتر آنلاین داخلی را انتخاب کنم؟

ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که چرا به جای حضور در مطب یا بیمارستان در خانه و با ویزیت آنلاین متخصص داخلی درمان خود را ادامه دهید. چند دلیل وجود دارد. بسیاری از مواقع بیماران در مطب ها و بیمارستان ها برای مدتی طولانی منتظر می مانند تا دکتر را ببینند. هرچند بسیاری از مواردی که برای آن به صورت حضوری مراجعه می شود مانند بررسی های بعد عمل، مشاوره در خصوص داروها، صحبت درمورد نتیجه ی آزمایش و... را می توان از راه دور و داخل خانه و شهر بیمار انجام داد. در این صورت هم هزینه های رفت و آمد و اتلاف وقت بیماران کاهش می یابد و هم فرآیند درمان به شکل بهتری انجام می شود. 

مزایای ویزیت دکتر فوق تخصص داخلی آنلاین 

یکی از مواردی که ممکن است برای فرد سوال ایجاد کند این است که دکتر داخلی آنلاین چطور می خواهد برای او دارو ثبت کند و چگونه باید مدارک لازم از جمله آزمایش ها را برای او ارسال کند. این کارها بدون هیچ دردسری در سامانه ی دکتر مایکو در ویزیت آنلاین متخصص داخلی انجام می شود. برای تماس تصویری با دکتر آنلاین داخلی تیم پشتیبانی تمامی موارد را با بیمار بررسی می کند تا مشکلی در حین مشاوره ایجاد نشود. همچنین دکتر آنلاین متخصص داخلی امکان ثبت نسخه ی الکترونیک برای بیمار و مطالعه ی پرونده سلامت او را در سامانه ی دکتر مایکو دارد. 

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

ویزیت آنلاین متخصص داخلی کودکان و بزرگسالان در دکترمایکو چگونه است؟

دکتر متخصص داخلی آنلاین کودکان و بزرگسالان چه بیماری هایی را درمان می کند؟