bars

ورود

نوبت دهی اینترنتی داخلی

مرتب سازی نتایج جستجو

محبوب ترین

تعداد مراجعه

نوبت دهی اینترنتی متخصص داخلی

search icon
نوبت دهی حضوری
ویزیت آنلاین

سایر تخصص ها

نوبت دهی اینترنتی دکتر متخصص داخلی

سامانه نوبت دهی اینترنتی دکتر مایکو با رابط کاربری ساده و سریع ترین فرآیند نوبت دهی اینترنتی دکتر متخصص داخلی، همواره در تلاش بوده است تا نزدیکترین نوبت را برای مراجعان محترم فراهم آورد. سامانه نوبت دهی اینترنتی دکترمایکو با همکاری بهترین متخصص های داخلی کلینیک ها و بیمارستان ها در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمت به بیماران محترم است.

decorIcon

ثبت نوبت سریع و ارزان

ثبت نوبت مقرون به صرفه و راحت از طریق گوشی همراه/لب تاپ متصل به اینترنت

decorIcon

انتخاب مطمئن پزشک برتر

امکان مقایسه خدمات و امتیازات پزشکان براساس نظر سایر بیماران پیش از ثبت نوبت

decorIcon

پشتیبانی همیشه همراه!

اطلاع رسانی پشتیبانی دکترمایکو درصورت ایجاد مشکل در مورد تاخیر یا لغو نوبت بیمار

متخصص داخلی کیست؟

پزشک داخلی یا متخصص داخلی، پزشکی است که در شناخت و درمان اندام های داخلی از جمله قلب، کلیه، کبد و ریه ها تخصص دارد. دکتر داخلی به مدیریت بیماری‌ در این اندام‌ ها و سایر اندام‌ های دارای بیماری کمک می ‌کند و کاملاً از نحوه تعامل این اندام ‌ها با اجزای دیگر بدن آگاه هست. سامانه دکترمایکو، نوبت دهی از بهترین متخصص های داخلی را به آسان ترین روش برای شما فراهم می کند.

متخصص داخلی کیست؟

دکتر متخصص داخلی چه وظایفی دارد؟

در ویزیت حضوری دکتر داخلی علائم حیاتی، تاریخچه پزشکی و لیست داروهای بیمار را از او می پرسد و یا بعد از فرآیند نوبت دهی اینترنتی، داخل سامانه بیمه (سلامت و تامین اجتماعی و...) با دسترسی به اطلاعات بیمار آن ها را بررسی می کند. دکتر متخصص داخلی معمولاً بیمار را معاینه فیزیکی می کند به دلیل اینکه دکتر داخلی باید تصویر کاملی از سلامتی بیمار داشته باشد.

بیماری هایی که متخصص داخلی درمان می کند چیست؟

بیشترین دلیل مراجعه بیماران بعد از فرآیند نوبت دهی اینترنتی دکتر متخصص داخلی، بیماری هایی است که در ادامه با آن ها بیشتر آشنا می شویم:

بیماری های تنفسی

دکتر داخلی و همچنین متخصص داخلی که ریه را به عنوان گرایش فوق تخصص داخلی خود انتخاب می کنند، اغلب به بیمارانی که با مشکلات تنفسی مواجه شده اند کمک می کنند.

فشار خون بالا

دو مورد از رایج‌ ترین درمان‌ ها که توسط متخصص داخلی برای مقابله با فشار خون بالا برای بیماران تجویز می شود، مصرف داروهای ضد فشار خون و ایجاد تغییر در شیوه زندگی فرد بیمار است تا اوضاع فشار او بدتر نشود.

بیماری قلبی

دکتر داخلی که در گرایش قلب و عروق فوق تخصص خود را دریافت کرده است در شرایط حاد قلبی مانند حملات قلبی و ریتم‌ های غیرطبیعی و تهدید کننده زندگی، توانایی مدیریت و درمان بیمار را دارد.

چگونه از بهترین متخصص داخلی نوبت بگیریم؟

در سامانه نوبت دهی اینترنتی دکترمایکو لیستی از بهترین متخصص های داخلی در تمامی شهرها در دسترس مراجعه کنندگان محترم می باشد. با توجه به نظرات کاربران و امتیاز های ثبت شده برای متخصص های داخلی می توانید نسبت به دریافت نوبت از بهترین دکترمتخصص داخلی مدنظر خود اقدام نمایید.

تفاوت دکتر متخصص داخلی و دکتر فوق تخصص داخلی چیست؟

یک متخصص داخلی هنگامی که تصمیم به اخذ فوق تخصص در گرایش مورد علاقه خود را دارد باید یک تا سه سال آموزش در گرایش مورد نظر را بگذراند. برخی از گرایش های تخصصی محبوب برای متخصص های داخلی عبارتند از: قلب و عروق، بیماری های ریوی، انکولوژی، مراقبت های ویژه و هماتولوژی.

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

نوبت دهی اینترنتی برای متخصص داخلی کودکان و بزرگسالان در دکترمایکو چگونه است؟

متخصص داخلی کودکان و بزرگسالان چه بیماری هایی را درمان می کند؟