کرونا و پشیمانی زنان باردار

⏱ زمان مطالعه: 2 دقیقه
به این نوشته امتیاز دهید.

گاهی اوقات هنگامی که او به دختر بچه اش غذا می دهد، آماندا هریسون احساس می کند و باید اشک شوق خود را پاک کند. او خوش شانس است که اینجا است و بچه اش را در آغوش گرفته است.

پشیمانی از بارداری در کرونا

هریسون در هفته 29 بارداری بود و واکسینه نشده بود که در ماه اوت به بیماری کرونا مبتلا شد. علائم او در ابتدا خفیف بود، اما ناگهان احساس کرد نمی تواند نفس بکشد. او که در شهر فنیکس، آلاباما زندگی می کرد ، لوله گذاری شد و به بیمارستانی در بیرمنگام منتقل شد، جایی که پزشکان نوزاد او را دو ماه زودتر به دنیا آوردند و هریسون را به سختی نجات دادند.

کیندال نیپر، که از خارج از کلمبوس ، جورجیا است ، فقط یک مبارزه کوتاه مدت با COVID-19 داشت، اما نتیجه تراژیک تری داشت. او در ماه جولای چند هفته با زایمان فاصله داشت که فرزند خود را از دست داد، پسری که او و شوهرش قصد داشتند نامش را جک بگذارند.

اکنون هریسون و نیپر داستانهای خود را به اشتراک گذاشته اند تا زنان باردار را متقاعد کنند تا واکسیناسیون کرونا را برای محافظت از خود و نوزادان خود انجام دهند. هشدارهای آنها در شرایطی است که تعداد زنان باردار به شدت بیمار افزایش یافته و منجر به مرگ 22 زن باردار در ماه آگوست به دلیل بیماری کووید شد که یک رکورد یک ماهه است.

کیپر در مورد خود و همسرش گفت:

“ما متعهد شدیم که برای آموزش و حمایت از فرزندمان هر آنچه در توان داریم انجام دهیم، زیرا هیچ خانواده دیگری مجبور نیست این مشکل را پشت سر بگذارد.”

هریسون گفت که “این پایان تلخ” استدلال می کند که زنان باردار واکسینه شوند

“زیرا این می تواند به معنای واقعی کلمه جان شما را نجات دهد.”

در تحریریه دکتر مایکو سعی بر آنست تا همیشه سه نکته : کاربردی بودن ، جامع بودن و مخاطب محور بودن نوشته ها، در اولویت قرار گیرد. با ما همراه باشید تا آنچه در حوزه سلامت به آن نیاز دارید را بدانید.:)

دیدگاه خود را بنویسید

لطفا دیدگاهتان را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید.