بیمارستان رازی بیمارستان روزبه بیمارستان بعثت نهاجا تهران بیمارستان کسری بیمارستان فوق تخصصی عدل مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بیمارستان سینا تهران بیمارستان ضیائیان بیمارستان امیراعلم بیمارستان شریعتی بیمارستان بهارلو بیمارستان فارابی بیمارستان بهرامی بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه بیمارستان یاس بیمارستان جامع بانوان آرش (ویزیت آنلاین) بیمارستان بعثت شیراز بیمارستان مهراد تهران
bars

ورود

نوبت دهی بیمارستان

بیمارستان سینا تهران

بیمارستان سینا تهران

بیمارستان سینا تهران

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی

4.95

1271 نظر

نوع مرکز:

دولتی

ساعات کار:

شبانه روزی

شهر:

تهران

+2000 مشاوره موفق

تلفن:

02163128

آدرس:

تهران، خیابان امام خمینی (ره) نرسیده به میدان حسن آباد، بیمارستان سینا

چگونه مشاوره بگیریم؟

تصاویر و ویدیو بیمارستان

صرفه جویی در هزینه و زمان

محرمانگی اطلاعات و رعایت حریم خصوصی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تخصص های بیمارستان

همه ی پزشکان مرکز درمانی

اعصاب و روان و روانپزشکی

تغذیه و رژیم

خون و سرطان

کلیه (نفرولوژی) بزرگسالان

ریه

غدد و متابولیسم

بیهوشی

پزشک عمومی

مشاوره دارویی

نورولوژی، مغز و اعصاب

طب خواب

طب اورژانس

ام اس

کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

پزشکی ورزشی

قلب و عروق

داخلی

داروسازی بالینی

درد

بیمارستان سینا تهران، تاریخی ترین بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کشور به حساب می آید که در سال 1248 شمسی بنا نهاده شده است. به پاس گرامیداشت ابوعلی سینا در سال 1319 نام این بیمارستان به سینا تغییر کرد. این بیمارستان که زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران اداره می شود و بعد از گذشت 140 سال با 477 تخت فعال از بزرگترین مراکز درمانی، آموزشی و پژوهشی کشور محسوب می شود. 103 نفر از هیئت علمی به همراه 1089 نفر به عنوان کادردر این بیمارستان مشغول به کار هستند. رسالت اصلی این مجموعه ارائه ایمن ترین خدمات درمانی، آموزشی و پژوهشی مبتنی بر دانش روز در بخش های تخصصی و فوق تخصصی است. در ادامه مطلب با بخش های مختلف بیمارستان سینا، اسامی پزشکان، برنامه درمانگاه ها، شماره نوبت دهی، کلینیک های درمانی به صورت فیزیکی و مجازی و نحوه ی نوبت دهی بیمارستان اینترنتی آشنا خواهیم شد.

  تلفن بیمارستان سینا02166348500
 آدرس بیمارستان سینا

خیابان امام خمینی، نرسیده به میدان حسن آباد

برنامه درمانگاه هابرای آگاهی از زمان نوبت دهی پزشکان می توانید به قسمت تخصص های بیمارستان سینا مراجعه نمایید.
هتل های نزدیکهتل فردوسی، حافظ، درسا و ...

 

بیمارستان سینا تهران

نوبت دهی بیمارستان سینا تهران، آنلاین و سریع

دکترمایکو در فرآیند نوبت دهی اینترنتی بیمارستان سینا تهران، بیماران را تنها نگذاشته و با راحت ترین فرآیند ممکن آن ها را تا نهایی کردن نوبت شان همراهی می کند. با دکترمایکو می توانید نوبت تصویری، تلفنی و متنی خود را در کمترین زمان ممکن و با توجه به لیست پزشکان بیمارستان سینا و نظرات بیمارانی که توسط آن ها ویزیت شده اند نهایی کنید. علاوه بر وبسایت دکترمایکو می توانید نوبت خود را به راحتی از طریق دکتر مایکو اپلیکیشن دکتر مایکونوبت دهی بیمارستان سینا تهران ثبت کنید. 

کلینیک مجازی بیمارستان سینا

بسیاری از بیماران مجبورند برای ملاقات با پزشکان بیمارستان سینا تهران، راه طولانی را طی نمایند یا هزینه ی زیادی را متحمل شوند. در این راستا کلینیک مجازی دکتر مایکو با برقراری ارتباط بین پزشکان بیمارستان سینا و بیماران در سراسر ایران از طریق مشاوره ی تصویری، تلفنی و متنی این فرآیند را بسیار آسان کرده است. بیماران با استفاده از کلینیک مجازی بیمارستان سینا امکان مشاوره ی آنلاین با پزشکان این مرکز و سایر بیمارستان های تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارند. دیگر بیمارستانی که در فاصله ی 25 دقیقه ای از این مرکز قرار دارد بیمارستان ضیائیان است.

شماره نوبت دهی بیمارستان سینا تهران

برای دریافت نوبت به صورت تلفنی می توانید با شماره نوبت دهی بیمارستان سینا تهران 021-67395656 تماس بگیرید. نوبت دهی بیمارستان سینا هم برای موارد تلفنی و هم برای نوبت دهی اینترنتی به صورت هفتگی بوده و شروع آن از پنجشنبه خواهد بود. در گرفتن نوبت باید چند نکته مهم را رعایت کرد که مهم ترین آن ها عبارتند از:

  • فرآیند نوبت دهی در تمامی درمانگاه های بیمارستان سینا به صورت غیر حضوری است.
  • بیماران باید توجه داشته باشند که حضور در ساعت اعلام شده کاملا ضروری بوده و دیرکرد آن ها موجب کنسل شدن نوبت خواهد شد.
  • توجه داشته باشید ساعات اعلام شده، تقریبی بوده و شامل مراحل نوبت گیری، تشکیل و دریافت پرونده درمانی و نهایتا ویزیت خواهد بود.
  • اگر یک بیمار بیش از دو نوبت در یک روز را رزرو کند به دلیل ایجاد اختلال ممکن است که نوبت های رزرو شده باطل گردد.
  • با توجه به آموزشی بودن بیمارستان در زمان ویزیت بیمار، آموزش گیرندگان (دستیار- اینترن و دانشجوها) نیز حضور دارند.
  • ویزیت بیماران بستری در اولویت است.

نوبت دهی بیمارستان سینا تهران

اسامی پزشکان بیمارستان سینا تهران

هنگامی که می خواهید از سامانه نوبت دهی بیمارستان سینا دکترمایکو استفاده کنید می توانید به راحتی کادر پیش از این متن را بررسی کنید تا پس از انتخاب تخصص موردنظر لیست اسامی پزشکان بیمارستان سینا را مشاهده کنید. با ورود به صفحه ی هر کدام از پزشکان سینا می توانید نظرات سایر بیماران آن ها را هم بررسی کنید و بعد نوبت خود را ثبت کنید. 

بیمارستان سینا تهران کجاست؟ 

بیمارستان سینا در مرکز تهران و در خیابان امام خمینی نرسیده به میدان حسن آباد واقع شده است. برای رفتن به بیماستان سینا با استفاده از وسایل نقلیه می توانید از دو روش زیر اقدام کنید.

  • بیمارستان سینا تهران با مترو: می توانید با استفاده از خط 2 در ایستگاه میدان حسن آباد پیاده شوید و با طی مسافتی حدود 200 متر به این بیمارستان دسترسی داشته باشید.
  • بیمارستان سینا تهران از طریق BRT: بیمارستان سینا از طریق خط راه آهن تجریش ایستگاه امام علی در دسترس شما است.

شماره تلفن گویا بیمارستان سینا تهران: 02163120

شماره تلفن بیمارستان سینا برای رسیدگی شکایات: 66348500 داخلی 371

بیمارستان سینا تهران دولتی یا خصوصی؟

بیمارستان سینا تهران دولتی و تخصص آن عمومی است. برخی از بخش های این بیمارستان به مرور به آن اضافه شده اند. به عنوان مثال مرکز ام اس بیمارستان سینا که خیلی خوب توانسته به بیماران یاری برساند. 

بیمارستان سینا تهران ام اس

با توجه به افزایش تعداد بیماران ام اس علی الخصوص در میان قشر جوان، ضرورت ایجاد مرکزی به منظور به حمایت درمانی از این بیماران و نیز انجام تحقیقات بومی در این زمینه به عنوان یک ضرورت در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفت که ماحصل آن، تاسیس کلینیک خدمات درمانی به صورت تخصصی برای ام اس در بیمارستان سینا شد. این مرکز با هدف تولید، توسعه و ترویج علم و فناوری و همچنین ارائه ی خدمات نوین درمانی و آموزشی در زمینه MS، از سال 1388 در بیمارستان سینا، تاسیس و آغاز به کار نمود.

تیم بنیان گذار این مرکز در طول زمان گسترش یافته و درنهایت، با توجه به افزایش تعداد مقالات درج شده در نشریات معتبر پزشکی و علمی، موفق به کسب مجوز از وزارت بهداشت گردید. گروه های پژوهشی این مرکز شامل گروه کارآزمایی بالینی، گروه ارزیابی ام آر آی، گروه بازتوانی شناختی، گروه بازتوانی فیزیکی و پزشکی ورزشی، گروه اپیدمیولوژی و گروه ایمونولوژی است.

درمانگاه ها و کلینیک های تخصصی بیمارستان سینا

این بیمارستان دارای 33 کلینیک و درمانگاه تخصصی در دو نوبت صبح و عصر است که از مهمترین آن ها می توان به: ارتوپدی، فک و صورت، ترمیمی دست، جراحی عمومی، جراحی عروق، جراحی پلاستیک، ریه، غدد، روماتولوژی، داخلی اعصاب، کلینیک صرع و انواع تشنج، سردرد، جراحی اعصاب، کلینیک درد، چاقی، داخلی، نفرولوژی، پزشک قانونی، ارولوژی، قلب و آریتمی قلبی، بیهوشی، گوارش، طب فیزیک، عفونی، بیماری های عصبی عضلانی، پزشکی ورزشی، خون وانکولوژیو کلینیک پستان اشاره کرد.

نوبت دهی اینترنتی بیمارستان سینا تهران

بخش ها و پاراکلینیک های بیمارستان سینا تهران

بخش های تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان سینا عبارتند از: ارتوپدی، جراحی زنان، داخلی مردان، داخلی زنان، نورولوژی زنان و مردان و MS، میزراه، پیوند، درمانگاه اورژانس، اعصاب زنان و مردان، CCU ،ICU، بیهوشی و مراقب های ویژه، Cath Lab ،VIP ،IPD، جراحی عروق و جراحی فک و صورت است.

در بیمارستان سینا علاوه بر بخش های بستری، پاراکلینیک های متعددی از جمله: آزمایشگاه، پاتولوژی و آسیب شناسی، فیزوتراپی، تصویر برداری، اندوسکوپی و کلونوسکوپی، نوار عصب و عضله EMG-NCV، اکوکاردیوگرافی رنگی و اکومری، تست ورزش و هولتر، نوار مغز، دانسیتومتری – سنجش تراکمی استخوان، تست تنفس و اسپیرومتری، نوار قلب، پزشکی هسته ای، داروخانه، شیمی درمانی سرپایی و واحد پانسمان وجود دارد که به بیماران خدمات درمانی ارائه می دهند.

معرفی هتل های نزدیک بیمارستان سینا تهران

در صورتی که برای شروع و یا تکمیل فرآیند درمان خود نیاز است که حتما در بیمارستان سینا حضور داشته باشید و مدتی در تهران بمانید بهتر است مکانی را برای اقامت انتخاب کنید که نزدیک این مرکز است. در جدول زیر چند هتل که نزدیک ترین هتل ها به بیمارستان سینا هستند به همراه میزان فاصله با این مرکز را معرفی کرده ایم.

هتل فردوسی10 دقیقه
هتل حافظ11 دقیقه
هتل درسا18 دقیقه
هتل نادری جدید14 دقیقه

نمایش بیشتر

نظرات کاربران

4.95

1271 نظر

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

عالی

حسین

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/28

5

خانم دکترسمیرانوردی بهترین هستن

ساجده

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/28

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

دکتر بسیار عالی

فاطمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/25

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

بسیار دکتر حاذق و خوبی هستند

فهیمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/25

دکتر عبدالرضا ناصر مقدسی را پیشنهاد می کنم

5

پزشک بسیار مهربون و با اخلاق و متعهدی هستن

فرشته

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/24

دکتر زهرا عبادی را پیشنهاد می کنم

5

محترم

ناهید

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/24

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

بسیار صبور در جواب گویی با حوصله و صبر

فاطمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/18

دکتر حورا حیدری را پیشنهاد می کنم

5

بهترین و مهربانترین وبااخلاقترین پزشکی که در بین پزشکان دبدم خدا عمر با عزت بهشون عنایت کنه و عاقبت به خیر باشن

ابراهیم

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/18

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

دکتر باحوصله بااخلاق توصیه میشه

ناهید

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/18

5

بی نظیر هستن

میثم

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/18

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

خیلی خیلی از آقای دکتر عظیمی راضی هستم و کلیه عزیزانی که در مجموعه درمانگاه ام اس بیمارستان سینا زحمت میکشند دست بوسشان هستم آرزوی سلامتی برای تمامی زحمت کشان ام اس از خداوند خواستارم

محمد

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/18

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

مثل همیشه عالی

مرضيه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/18

دکتر عبدالرضا ناصر مقدسی را پیشنهاد می کنم

5

با درود و احترامجناب آقای دکتر مقدسی بی نظیر هستند ، امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشنددکتر بسیار دلسوز و حاذق در طبابت و از هر نظر عالی

معصومه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/17

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

فوق العاده دکتر مجرب وانسان بسیار باشخصیت و بینظری هستن.خیلی عالی

مریم

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/16

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

دکتر عالی با شخسیت وخبره صبور

فاطمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/14

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

بسیار عالی

لیلا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/14

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

4

عالی

زهرا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/14

دکتر مریم الباجی را پیشنهاد می کنم

5

عالی

اصغر

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/11/11

دکتر حورا حیدری را پیشنهاد می کنم

5

نظرم کاملا مثبته

عباسعلی

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/11

دکتر حورا حیدری را پیشنهاد می کنم

4

واقعا.دکتور.مجرب.خوبی.است

عالیه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/11

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

خوش.برخورد.سطح.اگاهی.بالا.منظم.

نرگس.

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/11

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

واقعا دکتر عظیمی یکی از بهترین ها هستند

مصطفی

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/11

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

ایشان به معنای واقعی استاد ومتخصص ام اس ومهربان و دلسوز وپیگیر درمان بیمارهستند

فاطمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/11

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عالی

حسن

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/11

دکتر مهشاد قدوسی را پیشنهاد می کنم

5

خانم دکتر بسیار متبحر و مهربان هستندو با حوصله فراوان به تمام حرفها گوش داده و سوالات را با توضیحات کامل پاسخ می‌دهند

فریدون

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/11/10

دکتر زهرا عبادی را پیشنهاد می کنم

5

عالی

مجتبی

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/10

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

سپاسگذارم از خداوند که همچین دکترهایی روی زمین هستند که درمان کنند بیماران را

غلامرضا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/09

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

تشکر از خانم دکتر

فاطمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/09

در خصوص پیشنهاد دکتر سمیرا نوردی شک دارم

3

پساز۳سال درمان ام آر ای گرفتم نتیجه ام آر ای روبه خانم دکترنوردی نشان دادم.ولی ایشان به رزیدنت شون ارجاع دادند.وقتی نتیجه ام آر ای روپرسیدم گفتند خوبه.وهیچ توضیحی بابت نتیجه امارای وپیش رفت بیماری ام باهمراهم درمیان نگذاشتند

نسرین

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/09

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

عالی

نسرین

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/09

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

دکتر بسیار دلسوز و محترم هستن

سپیده

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/09

دکتر عبدالرضا ناصر مقدسی را پیشنهاد می کنم

5

بسیار حاذق و با حوصله

الهه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/08

دکتر مژگان میرعبدالحق را پیشنهاد می کنم

5

عالی بود خیلی راضی بودم ی وقتایی ک نمیشه وقت گرفت ویزیت مجازی عالیه

گل اره

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/08

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

عالی بود

زهرا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/07

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

جناب دکتر از بهترین ها هستند

زهرا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/04

دکتر حورا حیدری را پیشنهاد می کنم

5

با سلام و آرزوی بهبودی تمامی بیماران خانم دکتر حورا حیدری از لحاظ تخصص بهترین و از لحاظ معرفت عالی است خداوند عمر با عزت بدهد

خدیجه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/04

دکتر حورا حیدری را پیشنهاد می کنم

5

خوش برخورد و دلسوز

آرزو ارزو

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/04

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

درود ب شما بسیار عالی

حسن

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/04

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

بسیار خوب

نرگس

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/04

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

دکتر بسیار خوب و پیگیر سلامتی بیمار

فاطمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/04

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

بسیار مهربون و دکتر حاذق

فاطمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/02

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

عالی

لیلا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/02

دکتر عبدالرضا ناصر مقدسی را پیشنهاد می کنم

5

سلام.من ۶ ساله که به واسطه بیماریم تحت نظر دکتر مقدسی هستم. خیلی خیلی خوش اخلاق، متبحر هستن و برای آرامش مریض خیلی احترام قائلند. من خیلی از طبابت ایشون راضی هستم

مهناز

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/01

دکتر مهشاد قدوسی را پیشنهاد می کنم

5

واقعا دکتری هستن که خیلی پیگیر بیمارشون هستن

فاطمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/01

دکتر زهرا عبادی را پیشنهاد می کنم

5

خداروشکر که زیر نظر همچین دکتری هستیم

ناهید

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/01

دکتر زهرا عبادی را پیشنهاد می کنم

5

عااالی دکتر عبادی دلسوزو مهربون و کار بلد❤

زهره

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/11/01

در خصوص پیشنهاد دکتر سمیرا نوردی شک دارم

3

سلامخیلی با حوصله ب سوالات جواب نمی‌دهند و راهنمایی نمی کنند من خیلی راضی نیستم

نورا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/30

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

3

خوبن

منا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/30

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

سلام استاد عظیمی همیشه همراه بیماران بوده و با اطلاعات خود خیلی از بیماران را کمک کرده و من از ایشون سپاسگزارم

سمیه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/27

دکتر حورا حیدری را پیشنهاد می کنم

5

بسیار دلسوز و باوجدان هستن ایشون فوق العاده

مژگان

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/27

دکتر حورا حیدری را پیشنهاد می کنم

5

خانم دکتر حرف نداره

مهران

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/27

دکتر حورا حیدری را پیشنهاد می کنم

5

با حوصله ،مهربان

فهیمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/27

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

با سلام یکی از بهترین دکترهای ایران محسوب میشوند

امير حسين

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/27

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عالیییییی

سعیده

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/27

دکتر پانته آ آریا را پیشنهاد می کنم

5

بسیار عالی

فاطمه

نوع خدمت:ویزیت تصویری بار چندم روانپزشکی و اختلالات خواب

1402/10/26

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

خیلی دکتر خوبیه به آدم روحیه میده

معصومه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/25

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

پزشک مهربان ودلسوزی هست و تو کارش کاملا حرفه ای میباشد

معصومه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/25

دکتر حرمت رحیم زاده را پیشنهاد می کنم

5

بهترینی هم دراخلاق هم درطبابت

شیدا

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/10/24

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

بسیار دکتر عالی و خوش اخلاق و ماهری هستند ❤️

مریم

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/23

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

ممنون و متشکرم از خانم دکتر سمیرا نوردی عزیز که دکتری باسواد و باتجربه و مهربان و مردمی هستند

زهرا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/23

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

بسیار.خوب.

طاهره

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/20

دکتر مژگان میرعبدالحق را پیشنهاد می کنم

5

بسیار دکتر باحوصله و صبور و حاذقی است

فرانک

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/20

دکتر مژگان میرعبدالحق را پیشنهاد می کنم

5

بسیارمهربان وعالی ...تشخیص فوق العاده🙏🏾🙏🏾

شیدا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/20

دکتر حورا حیدری را پیشنهاد می کنم

5

به نظرمن بهترین دکتردنیاعالیه

رضا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/20

دکتر حورا حیدری را پیشنهاد می کنم

5

بسیارخوب وصبور

مریم

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/20

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

دکتر خیلی خوبی هستن با اخلاق و خیلی مجرب هستن

زهرا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/20

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عالی دکتر صبور و بسیار دانایی هستند

فاطمه سادات

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/20

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

سلام، دکترهای مهربان و پاسخی خوش با مهر، و صبور هستند،

محسن

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/20

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

عالی

مجتبی

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/18

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

2

من از ایشون در مورد عدم معرفی روانشناس ناراضی هستم

فاطمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/18

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

عالي

وحیده

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/18

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

عالی

مهدی

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/18

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

دکتر سمیرا نوردی پزشک ماهر با سوادو خوش اخلاقی هستن من این پزشکو به دیگران توصیه میکنم.

عاطفه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/18

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

2

خوب

اعظم

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/18

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

خانم سمیرا نوردی که پزشک خوبی هستند ولی از اینکه برای جواب آزمایش باید یک هفته صبر کنیم وبرای بار گذاری جواب مجددن هزینه ویزیت پرداخت کنیم کمی مارو ناراحت میکنه از طرفی وقتی سوالی رو از پزشک محترم میپرسیم چند دقیقه طول میکشه تا جواب رو بده چون همزمان با چند بیمار در حال گفتگو هستند

معصومه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/18

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

باسلاموتشکر‌از‌زحمات‌شما خانوم‌دکتر‌نوردی‌همچون‌خواهری مهربان‌والتیام‌بخش‌بیماران‌درکنارشان‌است‌ممنون‌از‌شکیبایی‌شما

اکرم

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/16

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عالی

فاطمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/13

دکتر حورا حیدری را پیشنهاد می کنم

4

خیلی خوب و با حوصله

محدثه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/13

5

پزشک بسیار عالی با روابط عمومی بالا ودقت بسیار بالا

زهرا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/13

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عالی

سعیده

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/13

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

بسیار عالی و حاذق

منصوره

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/13

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

ممنون از رسیدگی خوب

الهام

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/13

دکتر مریم الباجی را پیشنهاد می کنم

5

دکتری مهربان خونسرد و ارومی هستن و به حرفای بیمار گوش میده و دلسوز هستن و پیگیر رسیدگی خوبی دارن

حسین

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/12

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

3

پزشک با حوصله ای هستن خیلی خوب توضیح میدن

سمیه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/11

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

عالی

زهرا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/11

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

۵

فریده

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/11

دکتر حرمت رحیم زاده را پیشنهاد می کنم

5

واقعافرشته است خانم دکتر..مادرمن ونجات داد...تشخیص عالی درمان عالی خدابهش سلامتی وطول عمربده ....بهترینی پزشکی که میشناسم ایشون هستن خداحفظش کنه

شیدا

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/10/10

دکتر زهرا عبادی را پیشنهاد می کنم

5

عالی

لیلا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/10

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

عالی مثل همیشه دارو تموم شده بود نسخه جدید گرفتم واسه تهیه دارو دالفیرا ممنون واسه تمام زحمات شما

ابوالفضل

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/09

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

عالی

مهناز

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/09

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

عالی با حوصله و متین به صحبتهایی مریض گوش میدن و دارو مشخص میکنن

زهره

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/09

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

دکتر خوب ومهربان و در تخصص خود بی نهایت دقیق و حامی بیمار میباشد

سمیرا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/09

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

دکتری دل سوز با معلومات بالا

زهره

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/09

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

باسلام و خسته نباشیددکتر عظیمی دکتر بسیار خوب و با تجربه ای می‌باشند ودر حرفه خود بسیار با تجربه ای می‌باشند .

زهرا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/06

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عالی

زهرا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/06

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

آقای دکتر عظیمی بسیار قابل و دلسوز و مهربانی و بسیار آگاه در زمینه پزشکی هستند

اعظم

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/06

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

4

دکتر بسیار مهربان و عالی هستن

فاطمه سادات

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/06

در خصوص پیشنهاد دکتر امیررضا عظیمی صائین شک دارم

4

خیلی خوب

روح الله

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/06

در خصوص پیشنهاد دکتر امیررضا عظیمی صائین شک دارم

5

بسیار.مهربان.وخوش.برخورد.۵.

نرگس

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/06

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

دکتر بسیار عالی عالی عالی

فاطمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/10/06

سوالات پر تکرار

نوبت دهی اینترنتی بیمارستان سینا تهران چگونه انجام می شود؟

لیست پزشکان و نوبت دهی بخش های مختلف مانند ام ار آی را چگونه می توان پیدا کرد؟