بیمارستان سینا تهران

 بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی

بیمارستان سینا تهران
اطلاعات مرکز:

 نوع مرکز : دولتی

 شهر : تهران

 آدرس : خیابان امام خمینی (ره) نرسیده به میدان حسن آباد، بیمارستان سینا

 ساعات کار : شبانه روزی

  تلفن تماس : 66348500 - 21

ویدیو معرفی

ویدیویی موجود نیست

ویدیویی موجود نیست


درباره بیمارستان سینا تهران

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سینا تهران، تاریخی ترین بیمارستان کشور به حساب می آید که به دستور ناصر الدین شاه در سا ل 1248 شمسی بنا نهاده شده است. در سالهای بعد، به پاس گرامیداشت ابوعلی سینا در سال 1319 نام این بیمارستان به سینا تغییر کرد. این بیمارستان که زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران اداره می گردد درحال حاضر به عنوان یکی از مراکز تخصصی جراحی تروما به حساب می آید. بیمارستان سینا تهران بعد از گذشت 140 سال با 477 تخت فعال از بزرگترین مراکز درمانی ، آموزشی و پژوهشی کشور محسوب می شود. 103 نفر به عنوان هیئت علمی به همراه 1089 نفر به عنوان کادردر این بیمارستان مشغول به کار هستند. رسالت اصلی این مجموعه ارائه ایمن ترین خدمات درمانی ، آموزشی و پژوهشی مبتنی بر دانش روز در بخش های تخصصی و فوق تخصصی است. در ادامه مطلب با بخش های مختلف بیمارستان، کلینیک های درمانی به صورت فیزیکی و مجازی و نحوه نوبت دهی بیمارستان اینترنتی آشنا خواهیم شد.

بیمارستان-سینا-تهران

کلینیک ام اس بیمارستان سینا

با توجه به افزایش تعداد بیماران ام اس علی الخصوص در میان قشر جوان ، ضرورت ایجاد مرکزی به منظور به حمایت درمانی از این بیماران و نیز انجام تحقیقات بومی در این زمینه به عنوان یک ضرورت در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفت که ماحصل آن، تاسیس کلینیک خدمات درمانی به صورت تخصصی برای ام اس واقع در بیمارستان سینا شد. این مرکز با هدف تولید، توسعه و ترویج علم و فن آوری و همچنین ارائه ی خدمات نوین درمانی و آموزشی در زمینه MS، از مهرماه سال 1388 در محل بیمارستان سینا، تاسیس و آغاز به کار نمود.

تیم بنیان گذار این مرکز در ابتدا شامل یک استاد فوق تخصص MS ، یک پرستار، یک پزشک عمومی و یک منشی بود که در طول زمان این تیم گسترش یافته و در نهایت، با توجه به افزایش تعداد مقالات درج شده در نشریات معتبر پزشکی و علمی، این مرکز موفق به کسب مجوز از وزارت بهداشت گردید. گروه های پژوهشی این مرکز شامل گروه کارآزمایی بالینی، گروه ارزیابی ام آر آی ، گروه بازتوانی شناختی، گروه بازتوانی فیزیکی و پزشکی ورزشی، گروه اپیدمیولوژی و گروه ایمونولوژی است.

راه های دسترسی به بیمارستان سینا تهران حسن آباد

این بیمارستان در مرکز شهر تهران و در خیابان امام خمینی نرسیده به میدان حسن آباد واقع شده است. برای دسترسی از طریق خودرو می توانید از طریق نقشه مسیریابی خود ار انجام دهید اما برای رفتن به بیماستان سینا به کمک وسایل نقلیه می توان از دو روش زیر اقدام کرد.

  • از طریق مترو می توانید با استفاده از خط 2 در ایستگاه میدان حسن آباد پیاده شوید و با طی مسافتی حدود 200 متر به این بیمارستان دسترسی داشته باشید.
  • از طریق BRT نیز این بیمارستان از طریق خط راه آهن تجریش ایستگاه امام علی در دسترس شما است.

تلفن تماس گویا : 02163120

تلفن رسیدگی شکایات: 66348500 داخلی 371

کلینیک مجازی بیمارستان سینا

بسیاری از بیماران مجبورند برای ملاقات با پزشکان متخصص این بیمارستان راه طولانی را طی نمایند یا هزینه ی زیادی را متحمل شوند. در این راستا کلینیک مجازی دکتر مایکو با برقراری ارتباط بین پزشک بیمارستان و بیمار از طریق مشاوره ی تصویری، تلفنی و متنی این فرآیند را بسیار آسان کرده است. بیماران با استفاده از کلینیک مجازی امکان مشاوره ی آنلاین با پزشکان این مرکز و سایر بیمارستان های تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارند. دیگر بیمارستانی که در فاصله ی 25 دقیقه ای از این مرکز قرار دارد بیمارستان ضیائیان است.

نوبت دهی تلفنی بیمارستان سینا

ضمن آرزوی سلامتی برای شما به منظور دریافت نوبت به صورت تلفنی می توانید با شماره تلفن021-67395656 تماس بگیرید. نوبت دهی در این بیمارستان هم برای موارد تلفنی و هم برای نوبت دهی اینترنتی به صورت هفتگی بوده و شروع آن از پنجشنبه خواهد بود. در گرفتن نوبت باید چند نکته مهم را رعایت کرد که مهم ترین آنها عبارتند از :

  • فرآیند نوبتدهی در تمامی درمانگا های بیمارستان به صورت غیر حضوری می باشد.
  • بیماران باید توجه داشته باشند که حضور در ساعت اعلام شده کاملا ضروری بوده و دیرکرد آنها موجب کنسل شدن نوبت خواهد شد.
  • توجه داشته باشید ساعات اعلام شده، تقریبی بوده و شامل مراحل نوبتگیری، تشکیل و دریافت پرونده درمانی و نهایتا ویزیت خواهد بود.
  • اگر یک بیمار بیش از دو نوبت در یک روز را رزرو کند به دلیل ایجاد اختلال ممکن است که نوبت های رزرو شده باطل گردد.
  • با توجه به آموزشی بودن بیمارستان در زمان ویزیت بیمار، آموزش گیرندگان (دستیار- اینترن و دانشجو) نیز حضور دارند.
  • ویزیت بیماران بستری در اولویت است.

نوبت دهی بیمارستان قلب تهران، آنلاین و سریع

دکتر مایکو همچنین در فرآیند نوبت دهی این بیمارستان، بیماران را تنها نگذاشته و با راحت ترین فرآیند ممکن آن ها را تا نهایی کردن نوبت شان همراهی می کند. با دکتر مایکو می توانید نوبت تصویری، تلفنی، متنی و حضوری خود را نیز در کمترین زمان ممکن و با توجه به لیست پزشکان بیمارستان سینا نهایی کنید.

درمانگاه ها و کلینیک های تخصصی

این بیمارستان دارای 33 کلینیک و درمانگاه تخصصی در دو نوبت صبح و عصر است که از مهمترین آن ها می توان به: ارتوپدی، فک و صورت ، ترمیمی دست، جراحی عمومی، جراحی عروق، جراحی پلاستیک، ریه، غدد، روماتولوژی، داخلی اعصاب، کلینیک صرع و انواع تشنج، سردرد، جراحی اعصاب، کلینیک درد، چاقی، داخلی، نفرولوژی، پزشک قانونی، ارولوژی، قلب و آریتمی قلبی، بیهوشی، گوارش، طب فیزیک، عفونی، بیماریهای عصبی عضلانی، پزشکی ورزشی، خون وانکولوژیو کلینیک پستان اشاره کرد.

بیمارستان-سینا-تهران-کجاست؟

بخش های بالینی تخصصی و فوق تخصصی و پاراکلینیک های بیمارستان سینا

بخش های تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان سینا عبارتند از: ارتوپدی، جراحی زنان، داخلی مردان، داخلی زنان، نورولوژی زنان و مردان و MS، میزراه، پیوند، درمانگاه اورژانس، اعصاب زنان و مردان، CCU ،ICU، بیهوشی و مراقب های ویژه، Cath Lab ،VIP ،IPD، جراحی عروق و جراحی فک و صورت است. در این بیمارستان علاوه بر بخش های بستری، پاراکلینیک های متعددی از جمله: آزمایشگاه، پاتولوژی و آسیب شناسی، فیزوتراپی، تصویر برداری، اندوسکوپی و کلونوسکوپی، نوار عصب و عضله EMG-NCV، اکوکاردیوگرافی رنگی و اکومری، تست ورزش و هولتر، نوار مغز، دانسیتومتری – سنجش تراکمی استخوان، تست تنفس و اسپیرومتری، نوار قلب، پزشکی هسته ای، داروخانه، شیمی درمانی سرپایی و واحد پانسمان وجود دارد که خدمات خود را به بیماران ارائه می دهند.


با نصب اپلیکیشن دکتر مایکو بصورت رایگان علاوه بر رزرو و ثبت نوبت، می‌توانید از سایر امکانات اپلیکیشن نیز بهره‌مند شوید.


دانلود دکتر مایکو
دانلود دکتر مایکو
دانلود دکتر مایکو
دانلود دکتر مایکو
دانلود دکتر مایکو
دانلود دکتر مایکو
اشتراک گذاری صفحه
فیسبوک توییتر واتساپ کپی لینک