بیمارستان رازی بیمارستان بعثت نهاجا تهران بیمارستان روزبه بیمارستان کسری بیمارستان فوق تخصصی عدل مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بیمارستان بهرامی بیمارستان ضیائیان بیمارستان شریعتی بیمارستان بهارلو بیمارستان فارابی بیمارستان امیراعلم بیمارستان یاس بیمارستان سینا تهران بیمارستان جامع بانوان آرش (ویزیت آنلاین) بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه بیمارستان مهراد تهران بیمارستان بعثت شیراز
bars

ورود

نوبت دهی بیمارستان

بیمارستان سینا تهران

بیمارستان سینا تهران

بیمارستان سینا تهران

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی

4.78

1940 نظر

نوع مرکز:

دولتی

ساعات کار:

شبانه روزی

شهر:

تهران

+5000 مشاوره موفق

تلفن:

02163128

آدرس:

تهران، خیابان امام خمینی (ره) نرسیده به میدان حسن آباد، بیمارستان سینا

چگونه مشاوره بگیریم؟

تصاویر و ویدیو بیمارستان

صرفه جویی در هزینه و زمان

محرمانگی اطلاعات و رعایت حریم خصوصی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تخصص های بیمارستان

همه ی پزشکان مرکز درمانی

تغذیه و رژیم درمانی

خون و سرطان

کلیه (نفرولوژی) بزرگسالان

ریه

بیهوشی

غدد و متابولیسم

صرع (اپی لپسی)

پزشک عمومی

مشاوره دارویی

ارتوپدی

نورولوژی، مغز و اعصاب

طب خواب

طب اورژانس

کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

پزشکی ورزشی

ام اس

قلب و عروق

جراحی پلاستیک

جراحی عمومی

اعصاب و روان و روانپزشکی

درد

داروسازی بالینی

بیمارستان سینا تهران، تاریخی ترین بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کشور به حساب می آید که در سال 1248 شمسی بنا نهاده شده است. به پاس گرامیداشت ابوعلی سینا در سال 1319 نام این بیمارستان به سینا تغییر کرد. این بیمارستان که زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران اداره می شود و بعد از گذشت 140 سال با 477 تخت فعال از بزرگترین مراکز درمانی، آموزشی و پژوهشی کشور محسوب می شود. 103 نفر از هیئت علمی به همراه 1089 نفر به عنوان کادردر این بیمارستان مشغول به کار هستند. رسالت اصلی این مجموعه ارائه ایمن ترین خدمات درمانی، آموزشی و پژوهشی مبتنی بر دانش روز در بخش های تخصصی و فوق تخصصی است. در ادامه مطلب با بخش های مختلف بیمارستان سینا، اسامی پزشکان، برنامه درمانگاه ها، شماره نوبت دهی، کلینیک های درمانی به صورت فیزیکی و مجازی و نحوه ی نوبت دهی بیمارستان اینترنتی آشنا خواهیم شد.

  تلفن بیمارستان سینا02166348500
 آدرس بیمارستان سینا

خیابان امام خمینی، نرسیده به میدان حسن آباد

برنامه درمانگاه هابرای آگاهی از زمان نوبت دهی پزشکان می توانید به قسمت تخصص های بیمارستان سینا مراجعه نمایید.
هتل های نزدیکهتل فردوسی، حافظ، درسا و ...

 

بیمارستان سینا تهران

نوبت دهی بیمارستان سینا تهران، آنلاین و سریع

دکترمایکو در فرآیند نوبت دهی اینترنتی بیمارستان سینا تهران، بیماران را تنها نگذاشته و با راحت ترین فرآیند ممکن آن ها را تا نهایی کردن نوبت شان همراهی می کند. با دکترمایکو می توانید نوبت تصویری، تلفنی و متنی خود را در کمترین زمان ممکن و با توجه به لیست پزشکان بیمارستان سینا و نظرات بیمارانی که توسط آن ها ویزیت شده اند نهایی کنید. علاوه بر وبسایت دکترمایکو می توانید نوبت خود را به راحتی از طریق دکتر مایکو اپلیکیشن دکتر مایکونوبت دهی بیمارستان سینا تهران ثبت کنید. 

کلینیک مجازی بیمارستان سینا

بسیاری از بیماران مجبورند برای ملاقات با پزشکان بیمارستان سینا تهران، راه طولانی را طی نمایند یا هزینه ی زیادی را متحمل شوند. در این راستا کلینیک مجازی دکتر مایکو با برقراری ارتباط بین پزشکان بیمارستان سینا و بیماران در سراسر ایران از طریق مشاوره ی تصویری، تلفنی و متنی این فرآیند را بسیار آسان کرده است. بیماران با استفاده از کلینیک مجازی بیمارستان سینا امکان مشاوره ی آنلاین با پزشکان این مرکز و سایر بیمارستان های تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارند. دیگر بیمارستانی که در فاصله ی 25 دقیقه ای از این مرکز قرار دارد بیمارستان ضیائیان است.

شماره نوبت دهی بیمارستان سینا تهران

برای دریافت نوبت به صورت تلفنی می توانید با شماره نوبت دهی بیمارستان سینا تهران 021-67395656 تماس بگیرید. نوبت دهی بیمارستان سینا هم برای موارد تلفنی و هم برای نوبت دهی اینترنتی به صورت هفتگی بوده و شروع آن از پنجشنبه خواهد بود. در گرفتن نوبت باید چند نکته مهم را رعایت کرد که مهم ترین آن ها عبارتند از:

  • فرآیند نوبت دهی در تمامی درمانگاه های بیمارستان سینا به صورت غیر حضوری است.
  • بیماران باید توجه داشته باشند که حضور در ساعت اعلام شده کاملا ضروری بوده و دیرکرد آن ها موجب کنسل شدن نوبت خواهد شد.
  • توجه داشته باشید ساعات اعلام شده، تقریبی بوده و شامل مراحل نوبت گیری، تشکیل و دریافت پرونده درمانی و نهایتا ویزیت خواهد بود.
  • اگر یک بیمار بیش از دو نوبت در یک روز را رزرو کند به دلیل ایجاد اختلال ممکن است که نوبت های رزرو شده باطل گردد.
  • با توجه به آموزشی بودن بیمارستان در زمان ویزیت بیمار، آموزش گیرندگان (دستیار- اینترن و دانشجوها) نیز حضور دارند.
  • ویزیت بیماران بستری در اولویت است.

نوبت دهی بیمارستان سینا تهران

اسامی پزشکان بیمارستان سینا تهران

هنگامی که می خواهید از سامانه نوبت دهی بیمارستان سینا دکترمایکو استفاده کنید می توانید به راحتی کادر پیش از این متن را بررسی کنید تا پس از انتخاب تخصص موردنظر لیست اسامی پزشکان بیمارستان سینا را مشاهده کنید. با ورود به صفحه ی هر کدام از پزشکان سینا می توانید نظرات سایر بیماران آن ها را هم بررسی کنید و بعد نوبت خود را ثبت کنید. 

بیمارستان سینا تهران کجاست؟ 

بیمارستان سینا در مرکز تهران و در خیابان امام خمینی نرسیده به میدان حسن آباد واقع شده است. برای رفتن به بیماستان سینا با استفاده از وسایل نقلیه می توانید از دو روش زیر اقدام کنید.

  • بیمارستان سینا تهران با مترو: می توانید با استفاده از خط 2 در ایستگاه میدان حسن آباد پیاده شوید و با طی مسافتی حدود 200 متر به این بیمارستان دسترسی داشته باشید.
  • بیمارستان سینا تهران از طریق BRT: بیمارستان سینا از طریق خط راه آهن تجریش ایستگاه امام علی در دسترس شما است.

شماره تلفن گویا بیمارستان سینا تهران: 02163120

شماره تلفن بیمارستان سینا برای رسیدگی شکایات: 66348500 داخلی 371

بیمارستان سینا تهران دولتی یا خصوصی؟

بیمارستان سینا تهران دولتی و تخصص آن عمومی است. برخی از بخش های این بیمارستان به مرور به آن اضافه شده اند. به عنوان مثال مرکز ام اس بیمارستان سینا که خیلی خوب توانسته به بیماران یاری برساند. 

بیمارستان سینا تهران ام اس

با توجه به افزایش تعداد بیماران ام اس علی الخصوص در میان قشر جوان، ضرورت ایجاد مرکزی به منظور به حمایت درمانی از این بیماران و نیز انجام تحقیقات بومی در این زمینه به عنوان یک ضرورت در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفت که ماحصل آن، تاسیس کلینیک خدمات درمانی به صورت تخصصی برای ام اس در بیمارستان سینا شد. این مرکز با هدف تولید، توسعه و ترویج علم و فناوری و همچنین ارائه ی خدمات نوین درمانی و آموزشی در زمینه MS، از سال 1388 در بیمارستان سینا، تاسیس و آغاز به کار نمود.

تیم بنیان گذار این مرکز در طول زمان گسترش یافته و درنهایت، با توجه به افزایش تعداد مقالات درج شده در نشریات معتبر پزشکی و علمی، موفق به کسب مجوز از وزارت بهداشت گردید. گروه های پژوهشی این مرکز شامل گروه کارآزمایی بالینی، گروه ارزیابی ام آر آی، گروه بازتوانی شناختی، گروه بازتوانی فیزیکی و پزشکی ورزشی، گروه اپیدمیولوژی و گروه ایمونولوژی است.

درمانگاه ها و کلینیک های تخصصی بیمارستان سینا

این بیمارستان دارای 33 کلینیک و درمانگاه تخصصی در دو نوبت صبح و عصر است که از مهمترین آن ها می توان به: ارتوپدی، فک و صورت، ترمیمی دست، جراحی عمومی، جراحی عروق، جراحی پلاستیک، ریه، غدد، روماتولوژی، داخلی اعصاب، کلینیک صرع و انواع تشنج، سردرد، جراحی اعصاب، کلینیک درد، چاقی، داخلی، نفرولوژی، پزشک قانونی، ارولوژی، قلب و آریتمی قلبی، بیهوشی، گوارش، طب فیزیک، عفونی، بیماری های عصبی عضلانی، پزشکی ورزشی، خون وانکولوژیو کلینیک پستان اشاره کرد.

نوبت دهی اینترنتی بیمارستان سینا تهران

بخش ها و پاراکلینیک های بیمارستان سینا تهران

بخش های تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان سینا عبارتند از: ارتوپدی، جراحی زنان، داخلی مردان، داخلی زنان، نورولوژی زنان و مردان و MS، میزراه، پیوند، درمانگاه اورژانس، اعصاب زنان و مردان، CCU ،ICU، بیهوشی و مراقب های ویژه، Cath Lab ،VIP ،IPD، جراحی عروق و جراحی فک و صورت است.

در بیمارستان سینا علاوه بر بخش های بستری، پاراکلینیک های متعددی از جمله: آزمایشگاه، پاتولوژی و آسیب شناسی، فیزوتراپی، تصویر برداری، اندوسکوپی و کلونوسکوپی، نوار عصب و عضله EMG-NCV، اکوکاردیوگرافی رنگی و اکومری، تست ورزش و هولتر، نوار مغز، دانسیتومتری – سنجش تراکمی استخوان، تست تنفس و اسپیرومتری، نوار قلب، پزشکی هسته ای، داروخانه، شیمی درمانی سرپایی و واحد پانسمان وجود دارد که به بیماران خدمات درمانی ارائه می دهند.

معرفی هتل های نزدیک بیمارستان سینا تهران

در صورتی که برای شروع و یا تکمیل فرآیند درمان خود نیاز است که حتما در بیمارستان سینا حضور داشته باشید و مدتی در تهران بمانید بهتر است مکانی را برای اقامت انتخاب کنید که نزدیک این مرکز است. در جدول زیر چند هتل که نزدیک ترین هتل ها به بیمارستان سینا هستند به همراه میزان فاصله با این مرکز را معرفی کرده ایم.

هتل فردوسی10 دقیقه
هتل حافظ11 دقیقه
هتل درسا18 دقیقه
هتل نادری جدید14 دقیقه

نمایش بیشتر

نظرات کاربران

4.78

1940 نظر

5

عالی

لیلی

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/04/20

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

سلام و ادب خدمت همه پزشکان عزیز و محبوب خدا

محسن

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/20

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

بسیار یسیار پزشک عالی و انسان با کمال و بزرگی هستند ❤❤

محمد

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/20

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

مًل همیشه بی نظیر ممنون

ابوالفضل

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/18

دکتر عبدالرضا ناصر مقدسی را پیشنهاد می کنم

5

دکتر مقدسی از جمله افرادی هستند که آدم وقتی باهاشون آشنا میشود ومنش و اخلاق حرفه ای و سطح علمیشونو میبینه به خودش میگه دنیا هنوز ارزش موندن داره.تنشون سلامت

فرزانه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/04/17

دکتر مژگان میرعبدالحق را پیشنهاد می کنم

5

خانم دکتر بسیار صبورانه سوالاتم رو پاسخ دادن و مواردی رو‌تجوبز کردند

اکبر

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/04/17

دکتر حرمت رحیم زاده را پیشنهاد می کنم

5

عالی دکتر رحیم زاده خیلی با صبر و حوصله جواب میدن خدای چند سال دکتر بنده هستن من خیلی راضی هستم از ایشون

جواد

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1403/04/17

دکتر حرمت رحیم زاده را پیشنهاد می کنم

5

خانم دکتر فوق العاده خوش اخلاق دلسوزوخیلی توکارشون واردهستن

نیر

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1403/04/17

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

4

دکتر خوبی هستن ولی مشکل من با برنامه مایکو هست نسخه انلاین شده خیلی بد هم هزینه اش رفته بالا هم مدت کمی میشه با دکتر صحبت کزد برنامه ارتیاط رو قطع میکنه

امید

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/16

5

با سلام.با دقت و با حوصله و بسیار میگیر هستند.ممنون

سید جلیل

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/04/13

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

پزشکی بسیار حاذق و با اخلاق

اعظم

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/13

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عالی هستن

شیدا

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/13

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

بسیار دلسوز و پزشک ماهری هستند

نگار

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/13

دکتر زهرا عبادی را پیشنهاد می کنم

5

بسیار دلسوز و مهربان

مریم

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/12

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

عالی

محسن

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/11

دکتر عبدالرضا ناصر مقدسی را پیشنهاد می کنم

4

از این وضعیت

مهدی

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/04/09

5

ایشان به موقع جواب بیمار را می‌دهند

سعیده

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/09

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

سلام دکتر خوب وبه موقع جوابگو هستند چه حضوری چه انلاین از سال ۹۴ تاالان من باایشان در ارتباط هستم

فاطمه

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/09

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

خانم دکتر دلسوز و صبور و مهربان

محسن

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/09

دکتر پانته آ آریا را پیشنهاد می کنم

5

برخوردشان خوب هست .

صادق

نوع خدمت:ویزیت تصویری بار چندم روانپزشکی و اختلالات خواب

1403/04/06

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عااااااالی

علی

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/06

دکتر زهرا عبادی را پیشنهاد می کنم

5

بسیار مهربان و با صبر و حوصله هستند خانم دکتر

محدثه

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/06

5

سرکار خانم دکتر متحدی پزشکی بسیار بسیار حاذق، دقیق، مردم دار، مهربان و دلسوز میباشند از اینکه با ایشان آشنا شدم خیلی خوشحالم و مفتخر از اینکه برنامه درمان من با ایشان است.

حمیدرضا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/04/05

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

دکتر خیلی خوب ودقیق وخوش اخلاقی هستن

راضیه سادات

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/04

5

عالی

علیرضا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/04/03

دکتر مهشاد قدوسی را پیشنهاد می کنم

5

واقعا دکتر خوبی هستنبی نهایت ممنونم ازشون بخاطر صبوری که دارن و آرامشی که به بیمار میدن

فاطمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/04/03

دکتر مهسا متحدی را پیشنهاد می کنم

5

خانم دکتر متحدی پزشکی بسیار بسیار حاذق، دقیق، دلسوز و مردم دار و خوش برخورد هستند.برایشان آرزوی طول عمر توام با سلامتی و شادی دارم. نراقی

حمیدرضا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/04/03

دکتر مریم الباجی را پیشنهاد می کنم

5

عالی

نسرین

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1403/04/03

دکتر حرمت رحیم زاده را پیشنهاد می کنم

5

بسيار دقيق و پر حوصله

گوهرملک

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1403/04/03

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

دکتر نوردی بسیار دلسوز ‌به فکر آسایش مریضها است

آذر

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/02

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

پاسخگویی‌عالی،صبور و خوش اخلاق

محمود

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/02

5

من راضیم

فاطمه

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/04/02

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

بسیار بسیار عالی

علیرضا

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/26

دکتر مریم الباجی را پیشنهاد می کنم

5

عالی

نسرین

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1403/03/24

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عالی

فاطمه

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/23

5

عالے

زهره

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/23

5

از اینکه.باراولم.بود.ازایشان.رازی.هستم

عالیه

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/22

دکتر مریم ابوالحسنی را پیشنهاد می کنم

5

عالی خوش اخلاق

مریم

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1403/03/21

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

دکتر نوردی عالیه

عاطفه

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/21

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

عالی هستند و دلسوز

حسین

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/21

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

بسیار عالی هستن وتشخیصشون دقیق هست

مهناز

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/19

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

سلام خانم دکتر سمیرا نوردی پزشک ماهر وحاذقی هستند وبه تمام مسائل پاسخگو هستند

اسداله

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/19

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

دکتر بسیار مهربون و حاذق

فاطمه

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/19

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

کاربلد و محترم 👌👌

مهدی

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/16

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

باسلام کمال تشکرراازدکترعظیمی رادارم خداقوت درپناه حق

نسرین

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/16

5

سلام دکتر خیلی خوبی هستند و با اخلاق وخوشروی برخورد می‌کند باتجربه ۵

ام البنین

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/12

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

بسیار عالی سپاسگزارم

صفورا

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/12

در خصوص پیشنهاد دکتر سمیرا نوردی شک دارم

1

لطفا هزینه ویزیت رو حذف کنید برامون مقدور نیست پرداخت این هزینه

زینب

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/12

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد نمی کنم

1

عدم رضایت

زهرا

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/12

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

بله صددرصد

داود

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/12

1

عدم رضایت

نسترن

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/09

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

گرفتن نوبت حضوری بسیار سخت شده است

علیرضا

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/09

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عالی

عبدالرضا

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/09

دکتر عبدالرضا ناصر مقدسی را پیشنهاد می کنم

5

پزشک بسار متخصص وبا اخلاقی هستندوهمیشه به من امید دادند

زهره

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/08

دکتر زهرا عبادی را پیشنهاد می کنم

5

من اولین باربود بود ویزبت شدم راضی بودم

سارا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/08

در خصوص پیشنهاد دکتر زهرا عبادی شک دارم

3

شناخت کافی ندارم بحر حال ممنونم

آتنا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/08

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد نمی کنم

1

بسیار عصبی و بد اخلاق

فرزانه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/07

3

عدم رضایت

فاطمه

نوع خدمت:رویت آزمایش و تمدید نسخه آنلاین

1403/03/07

دکتر حرمت رحیم زاده را پیشنهاد می کنم

5

واقعا متخصص هستن ایشون.ما که خیلی راضی بودیم.خداهم ازشون راضی باشه.

شیدا

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1403/03/06

دکتر عبدالرضا ناصر مقدسی را پیشنهاد می کنم

5

درودبرشما عالی

ساره

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/05

1

عدم رضایت

زهرا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/05

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

عالی مثل همیشه

طاهره

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/05

دکتر حرمت رحیم زاده را پیشنهاد می کنم

5

دکتر رحیم زاده عالی هستن من خیلی راضی هستم ازشون صبر و حوصله زیادی دارن امیدوارم همیشه سلامت باشن

جواد

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/05

دکتر عبدالرضا ناصر مقدسی را پیشنهاد می کنم

5

🙏🙏🙏

هدی

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/05

دکتر زهرا عبادی را پیشنهاد می کنم

5

دکترعبادی با حوصله وتوانمند هستند ممنونم ازش

فاطمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/02

4

خوبه عالیه فقط هزینه یهو زیاد شد؟

مصطفی

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/02

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عالی هستن

سمیه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/02

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

دکتر عظیمی بی نظیر هستند ، باید دستوراتشان را دقیق اجرا کنید ،

زینب

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/02

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عالی هستن

مریم

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/03/02

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

بسیار عالی سپاسگزارم از سرکار خانم دکتر نوردی و آرامشی ورای تصور برایشان آرزومندم

صفورا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/31

5

عالی عالی. واقعا دلسوزانه و با صبوری وقت گذاشتن و جواب تک تک سوالات منو دادن و راضی هستم

کبوتر

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/29

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

دکتر مهربان با تشخیص درست بیماری

حسام

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/29

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

👍

محمد رضا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/26

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

دکتر خوبی هستن وراهنمایی های خیلی خوبی دارن فقط الان چندین ویزیت میباشد که مراجعه میکنیم خود دکتر را نمی‌توانیم ببینیم و پزشکان کمکی ویزیت میکنن و هر دفعه دکتر جدیدی تمام سوالات قبلی را دوباره مطرح می‌کند .ومسایلی که برای بیمار در این ۲ سال پیش آمده دکتر جدید نمی‌تواند پاسخ گو باشد .و راه حلی نداریم.ممنون

فاطمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/26

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

بسیار خوب خوش اخلاق جوابگو

امیر

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/24

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد نمی کنم

1

میری بیمارستان میگن فقط ویزیت آنلاین بعد ویزیت آنلاین میشی هیچ کاری انجام نمیده میگه ویزیت حضوری

فاطمه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/24

دکتر مژگان میرعبدالحق را پیشنهاد می کنم

5

خانم دکتر خدا بیامرزه امواتتان را و سلامتی به شما آرزو مندم

معرفت

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/23

دکتر عبدالرضا ناصر مقدسی را پیشنهاد می کنم

5

دکتر مقدسی بی نظیرند.هم علمی و هم منش و اخلاق

فائزه السادات

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/22

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

پزشک حاذق در زمینه MS فقط دکتر نوردی

عاطفه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/22

دکتر مهسا متحدی را پیشنهاد می کنم

5

عالی عالی عالی

سهیلا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/20

دکتر مهسا متحدی را پیشنهاد می کنم

5

پزشکی ماهر و بااخلاق هستن. من خیلی از ایشون راضی هستم.

معصومه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/19

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

سلام،آقای دکتر عظیمی بسیار پزشک حاذق و متعهدی می‌باشد.یکی از بهترین ها.

حسین

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/19

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عالی

زهرا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/19

5

بسیار دکتر حاذق و دلسوز

ندا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/19

5

دکتر خیلی عالی

مینا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/19

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عالی

هدیه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/19

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عالی

زهره

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/19

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

عالی هستند

حسین

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/17

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد نمی کنم

2

عدم رضایت

نسرین

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/17

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

سلام من راضیم

الهه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/17

دکتر عبدالرضا ناصر مقدسی را پیشنهاد می کنم

5

دکترخوش اخلاق ودوست داشتنی.یک فرشته ک خدا سر راه من گذاشت ممنون بابت تمام زحمتشون،خدایا شکرت

سمیه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/16

دکتر حرمت رحیم زاده را پیشنهاد می کنم

5

از سال ۹۶ من مریض خانم دکتر هستم تو این چند سال دکتری رو دستش ندیدم بسیار عالی نمونه

javad

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1403/02/16

دکتر مهسا متحدی را پیشنهاد می کنم

5

عالی عالی در کار بسیار پیگیر حال بیمار هستن خدا حفظش کنه

محمد

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/15

5

پزشکی متعهد و دلسوز و مهربان

محمذ جواد

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/12

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

عالی

پریا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/12

دکتر امیررضا عظیمی صائین را پیشنهاد می کنم

5

بسیار عالی و خوش برخورد

لیلا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/12

دکتر عبدالرضا ناصر مقدسی را پیشنهاد می کنم

5

دکتر مقدسی پزشکی حاذق و انسانی والا هستند

شیرین

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/11

4

سلام وقتتون بخیر من اولین بار بود رفتم پیش خانم دکتر برخوردشون خیلی خوب بود به نظرم دکتر خوب وبا وجدانی هستند وخیلی خوش برخورد بودند .....

اشرف

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/11

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

خانم‌دکتر‌خیلی‌پر‌انرژی‌وعالیه

محمود

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/10

دکتر سمیرا نوردی را پیشنهاد می کنم

5

خیلی خیلی خیلی فوق‌العاده

سمانه

نوع خدمت:مشاوره متنی

1403/02/10

سوالات پر تکرار

نوبت دهی اینترنتی بیمارستان سینا تهران چگونه انجام می شود؟

لیست پزشکان و نوبت دهی بخش های مختلف مانند ام ار آی را چگونه می توان پیدا کرد؟