نوبت دهی بیمارستان ضیائیان

 بیمارستان عمومی

بیمارستان ضیائیان
اطلاعات مرکز:

 نوع مرکز : دولتی

 شهر : تهران

 آدرس : خیابان قزوین، دوراهی قپان، میدان ابوذر، بیست متری ابوذر، بیمارستان ضیائیان

 ساعات کار : شبانه روزی

  تلفن تماس : 55176813 - 21

ویدیو معرفی

ویدیویی موجود نیست

ویدیویی موجود نیست


درباره بیمارستان ضیائیان

بیمارستان ضیائیان تهران، که در حال حاضر توسط دکتر کامبیز مرادزاده مدیریت می شود یک مرکز آموزشی درمانی دولتی است که در زمین موقوفی دکتر ضیاءالدین ضیائیان ساخته شده است. کادر و بخش های این مرکز طی زمان تکمیل شد. یکی از مهم ترین بخش های این بیمارستان ICU آن بود چراکه در منطقه ی جنوب غربی تهران بیمارانی که نیاز به آن داشتند به بیمارستان های دیگر منتقل می شدند. در حال حاضر این بیمارستان با 142 تخت فعال، 11 بخش بستری، بیش از 80 پزشک و 191 پرستار و 113 پرسنل فنی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی فعالیت می کند و در تلاش است تا خدمات بهداشتی، درمانی، آموزشی و پژوهشی مطلوب را با هدف ارتقای سطح سلامت جامعه از طریق بهبود مستمر کیفیت، در چارچوب برنامه‌های دانشگاه، قوانین، سیاست­های بهداشت و درمان کشور ارائه دهد. در ادامه با بخش ها، لیست پزشکان، شماره تلفن و آدرس، بیمه های طرف قرارداد، بهترین روش نوبت دهی بیمارستان و مخصوصا کلینیک مجازی این مرکز آشنا می شویم.

بیمارستان-ضیائیان-تهران

بیمارستان ضیائیان کجاست؟

یکی از مهم ترین مسائلی که در مورد این بیمارستان که در خیابان ابوذر یعنی فلاح سابق قرار دارد، نحوه ی دسترسی به آن از طریق وسایل حمل و نقل عمومی است. اگر از اتوبوس استفاده می کنید، نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس به این بیمارستان ضیائیان در فلاح، ایستگاه بهبودی با تنها 52 متر فاصله است. همچنین نزدیک ترین ایستگاه مترو به آن، ایستگاه زمزم با 1.7 کیلومتر است.

بیمه های طرف قرارداد بیمارستان ضیائیان تهران در فلاح

یکی از نگرانی های اصلی بیماران و خانواده ها هزینه های درمان و دارو است. از این جهت بیمارستان ها با برخی بیمه ها قرارداد می بندند. بیمه های تامین اجتماعی، خدمات درمانی، بیمه سلامت، شهرداری، بانک تجارت، بانک کشاورزی، بانک مرکزی، بانک صادرات و نیروهای مسلح با این بیمارستان همکاری می کنند.

نحوه ی دریافت جواب آزمایشگاه بیمارستان ضیائیان

شما بیماران عزیز می توانید جواب آزمایش خود از مرکز آموزشی درمانی ضیائیان را بدون نیاز به مراجعه ی حضوری و از طریق سایت دریافت کنید. کافیست به سایت این مرکز مراجعه نمایید و گام های زیر را طی نمایید.

  1. وارد کردن نام کاربری (شماره قبض)
  2. وارد کردن رمز عبور (کد قبض)
  3. دریافت جواب آزمایش: دریافت جواب به هر دو صورت فایل پی دی اف و عکس امکان پذیر است.
  4. در پایان برای تفسیر جواب آزمایش به دکتر مراجعه کنید. البته این مراجعه می تواند به صورت های مشاوره ی تصویری از طریق کلینیک مجازی دکتر مایکو و همچنین نوبت دهی برای مشاوره ی متنی، تلفنی و در نهایت مراجعه حضوری با پزشک موردنظر انجام شود.

بخش-بیمارستان-ضیائیان-تهران

کلینیک مجازی مرکز آموزشی و درمانی ضیائیان، خدمتی پویا

بسیاری از بیماران مجبورند برای ملاقات با پزشکان متخصص این بیمارستان راه طولانی را طی نمایند یا هزینه ی زیادی را متحمل شوند. در این راستا کلینیک مجازی دکتر مایکو با برقراری ارتباط بین پزشک بیمارستان و بیمار از طریق مشاوره ی تصویری، تلفنی و متنی موفق به تسهیل فراوان این فرآیند شده است. بیماران با استفاده از کلینیک مجازی امکان مشاوره ی آنلاین با پزشکان این مرکز و سایر بیمارستان های تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارند.

نوبت دهی بیمارستان ضیائیان تهران، آنلاین و سریع

دکتر مایکو در فرآیند نوبت دهی این مرکز، بیماران را تنها نگذاشته و با راحت ترین فرآیند ممکن آن ها را تا نهایی شدن نوبت شان همراهی می کند. با دکتر مایکو می توانید علاوه بر نوبت تلفنی، متنی و تصویری نوبت حضوری خود را در کمترین زمان ممکن و با توجه به لیست پزشکان نهایی کنید.

معرفی خدمات و بخش های بیمارستان ضیائیان

خدمات درمانگاهی که در این بیمارستان ارائه می شوند عبارتند از جراحی،ENT، ارولوژی، نفرولوژی، داخلی وگوارش، چشم، ژنیکولوژی، عفونی، پره ناتال، اطفال، ارتوپدی، دیابت، ارتوپدی، نورولوژی، روانپزشکی،جراحی مغز و اعصاب، قلب، بیهوشی و دندانپزشکی است.همچنین خدمات پاراکلینیک شامل مرکز تصویر برداری (رادیولوژی)، ماموگرافی،سونوگرافی داپلر، سنجش تراکم استخوان، سی تی اسکن، آزمایشگاه و پاتولوژی، گفتار درمانی، اکو و تست ورزش، اپتومتری، عینک سازی، ادیومتری، فیزیوتراپی، اندوسکوپی، کولونوسکوپی، نوار مغزی، نوار عضله و داروخانه می شود.

بیمارستان-ضیائیان-تهران-کجاست

خدمات بخش زایمان بیمارستان ضیائیان تهران

در بخش زایمان این مرکز تمامی خدمات مربوط به مادران باردار به صورت شبانه روزی ارائه می شود که شامل: معاینه، خونریزی ها، کنترل علائم حیاتی، مادران پرخطر، آزمایش و سونوگرافی فوری، کنترل ضربان قلب جنین و بررسی حرکات او (NST). در زایمان بستری برای آمادگی زایمان طبیعی امکانات و تکنیک های آرامبخش لازم برای مادران مانندنور پردازی،موسیقی تراپی و رایحه درمانی فراهم است. همچنینکلاس های آمادگی برای زایمان هم به صورت رایگان توسط کارشناسان مجرب در این مرکز در اختیار مادران است. این کلاس ها هر روز هفته ساعت 10 الی 12 طی 8 جلسه تشکیل می شوند.

بخش همودیالیز مرکز آموزشی درمانی ضیائیان

تصفیه ی خون بیماران زیر نظر متخصص داخلی یا نفرولوژیست توسط پرستار و به وسیله ی ماشین همودیالیز و دیگر ملزومات جانبی برای بیمارانی که نارسایی مزمن کلیه یا کاهش عملکرد کلیه دارند و یا دچار مسمومیت دارویی یا مواد شیمیایی شده اند در این بخش انجام می شود. خدمات درمانی و همچنین دارویی این بخش برای بیمار رایگان است و توسط بیمه های تحت پوشش پرداخت می شود. این بخش همه روزه صبح، عصروشب از پنج صبح الی نوزده شب فعال است.


با نصب اپلیکیشن دکتر مایکو بصورت رایگان علاوه بر رزرو و ثبت نوبت، می‌توانید از سایر امکانات اپلیکیشن نیز بهره‌مند شوید.


دانلود دکتر مایکو
دانلود دکتر مایکو
دانلود دکتر مایکو
دانلود دکتر مایکو
دانلود دکتر مایکو
دانلود دکتر مایکو
اشتراک گذاری صفحه
فیسبوک توییتر واتساپ کپی لینک