بیمارستان رازی بیمارستان روزبه بیمارستان بعثت نهاجا تهران بیمارستان کسری بیمارستان فوق تخصصی عدل مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بیمارستان سینا تهران بیمارستان امیراعلم بیمارستان شریعتی بیمارستان بهارلو بیمارستان فارابی بیمارستان بهرامی بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه بیمارستان یاس بیمارستان جامع بانوان آرش (ویزیت آنلاین) بیمارستان بعثت شیراز بیمارستان مهراد تهران
bars

ورود

نوبت دهی بیمارستان

بیمارستان ضیائیان

بیمارستان ضیائیان

بیمارستان ضیائیان

بیمارستان عمومی

4.95

56 نظر

نوع مرکز:

دولتی

ساعات کار:

شبانه روزی

شهر:

تهران

+100 مشاوره موفق

تلفن:

02155176813

آدرس:

تهران، خیابان قزوین، دوراهی قپان، میدان ابوذر، بیست متری ابوذر، بیمارستان ضیائیان

چگونه مشاوره بگیریم؟

تصاویر و ویدیو بیمارستان

صرفه جویی در هزینه و زمان

محرمانگی اطلاعات و رعایت حریم خصوصی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تخصص های بیمارستان

همه ی پزشکان مرکز درمانی

نورولوژی، مغز و اعصاب

چشم پزشکی

زنان و زایمان

بیماری های عفونی

جراحی قفسه صدری(جراحی توراکس)

بیهوشی

طب اورژانس

کلیه (نفرولوژی) کودکان

کودکان و نوزادان

کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

طب سالمندی

پزشکی قانونی

طب سنتی

پزشک خانواده

گوارش

جراحی عمومی

لاپاراسکوپی (درون بین زنان)

بیمارستان ضیائیان تهران، یک مرکز آموزشی درمانی دولتی است که در زمین موقوفی دکتر ضیاءالدین ضیائیان ساخته شده است. یکی از مهم ترین بخش های این بیمارستان ICU آن بود چراکه در منطقه ی جنوب غربی تهران بیمارانی که نیاز به آن داشتند به بیمارستان های دیگر منتقل می شدند. در حال حاضر این بیمارستان با 142 تخت فعال، 11 بخش بستری، بیش از 80 پزشک و 191 پرستار و 113 پرسنل فنی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی فعالیت می کند و در تلاش است تا خدمات بهداشتی، درمانی، آموزشی و پژوهشی مطلوب را با هدف ارتقای سطح سلامت جامعه ارائه دهد. در ادامه با بخش ها، لیست پزشکان، شماره تلفن و آدرس، بیمه های طرف قرارداد، بهترین روش نوبت دهی بیمارستان و مخصوصا کلینیک مجازی این مرکز آشنا می شویم.

تلفن02155176813
 آدرس بیمارستان ضیائیان

خیابان قزوین، دوراهی قپان، میدان ابوذر، بیست متری ابوذر

برنامه درمانگاه هابرای آگاهی از زمان نوبت دهی پزشکان می توانید به قسمت تخصص های بیمارستان ضیائیان مراجعه نمایید.
هتل های نزدیکهتل پیروز، فردوسی، بهار و...

 

بیمارستان ضیائیان تهران

نوبت دهی بیمارستان ضیائیان تهران، آنلاین و سریع

دکتر مایکو در فرآیند نوبت دهی اینترنتی بیمارستان ضیائیان تهران، بیماران را تنها نگذاشته و با راحت ترین فرآیند ممکن آن ها را تا نهایی شدن نوبت شان همراهی می کند. با دکتر مایکو می توانید علاوه بر سایت از اپلیکیشن نوبت دهی بیمارستان ضیائیان هم برای دریافت نوبت تلفنی، تصویری و متنی استفاده کنید. همچنین شماره تلفن نوبت دهی بیمارستان ضیائیان تهران هم موجود است که با کمک تیم پشتیبانی ما نوبت خود را به راحتی ثبت نمایید. در نظر داشته باشید که با سایت دکتر مایکو فقط نوبت ویزیت آنلاین و غیر حضوری را می توانید ثبت کنید. 

کلینیک مجازی بیمارستان ضیائیان، خدمتی پویا

بسیاری از بیماران مجبورند برای ملاقات با پزشکان بیمارستان ضیائیان راه طولانی را طی نمایند یا هزینه ی زیادی را متحمل شوند. در این راستا کلینیک مجازی دکتر مایکو با برقراری ارتباط بین پزشکان بیمارستان ضیائیان و بیمار از طریق مشاوره ی تصویری، تلفنی و متنی موفق به تسهیل فراوان این فرآیند شده است. بیماران با استفاده از کلینیک مجازی امکان مشاوره ی آنلاین با پزشکان این مرکز و سایر بیمارستان های تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارند.

لیست پزشکان بیمارستان ضیائیان تهران

برای آن که با پزشکان بیمارستان ضیائیان  تهران آشنا شوید می توانید به کادر بالای همین متن برگردید و در آنجا تخصص موردنظر را انتخاب کنید. از این طریق می توانید هم با لیست پزشکان بیمارستان ضیائیان (در تخصص های ارتوپد، گوراش، زنان، مغز و اعصاب و...) و هم با برنامه پزشکان بیمارستان ضیائیان برای نوبت دهی آنلاین و ویزیت غیر حضوری آشنا شوید.

بیمارستان ضیائیان تهران نظرات

با ورود به صفحه ی هر کدام از پزشکان بیمارستان ضیائیان نظرات مربوط به تجربه ی سایر بیماران را نیز مشاهده می کنید که به شما در تصمیم گیری کمک می کند. به عنوان مثال شما تخصص زنان و زایمان را انتخاب و پس از بررسی لیست دکتر زنان بیمارستان ضیائیان و نظرات و امتیازات هر کدام اقدام به دریافت نوبت از بیمارستان ضیائیان می نمایید.

آدرس بیمارستان ضیائیان کجاست؟

یکی از مهم ترین مسائلی که در مورد بیمارستان ضیائیان تهران که در خیابان ابوذر یعنی فلاح سابق قرار دارد، نحوه ی دسترسی به آن از طریق وسایل حمل و نقل عمومی است. اگر از اتوبوس استفاده می کنید، نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس به این بیمارستان ضیائیان در فلاح، ایستگاه بهبودی با تنها 52 متر فاصله است. همچنین نزدیک ترین ایستگاه مترو به آن، ایستگاه زمزم با 1.7 کیلومتر است. البته اگر نیاز ضروری به حضور فیزیکی در بیمارستان نیست می توانید به صورت آنلاین و از خانه با پزشکان بیمارستان ضیائیان ارتباط برقرار کنید. کلینیک مجازی دکتر مایکو این خدمات را برای اولین بار در ایران به هموطنان ایرانی ارائه می دهد. 

نوبت دهی بیمارستان ضیائیان تهران

بیمارستان ضیائیان دولتی است یا خصوصی؟

بیمارستان ضیائیان مرکزی دولتی و عمومی است که وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران فعالیت می کند. در ادامه با بیمه های مورد قبول در این بیمارستان آشنا می شویم. 

بیمه های طرف قرارداد بیمارستان ضیائیان تهران فلاح

یکی از نگرانی های اصلی بیماران و خانواده ها هزینه های درمان و دارو است. از این جهت بیمارستان ها با برخی بیمه ها قرارداد می بندند. بیمه های تامین اجتماعی، خدمات درمانی، بیمه سلامت، شهرداری، بانک تجارت، بانک کشاورزی، بانک مرکزی، بانک صادرات و نیروهای مسلح با این بیمارستان همکاری می کنند.

نحوه ی جوابدهی آزمایشگاه بیمارستان ضیائیان

شما بیماران عزیز می توانید برای دریافت جواب آزمایش بیمارستان ضیائیان خود بدون نیاز به مراجعه ی حضوری و از طریق سایت دریافت کنید. کافیست به سایت این مرکز مراجعه نمایید و گام های زیر را طی نمایید.

  1. وارد کردن نام کاربری (شماره قبض)
  2. وارد کردن رمز عبور (کد قبض)
  3. دریافت جواب آزمایش: دریافت جواب به هر دو صورت فایل پی دی اف و عکس امکان پذیر است.
  4. در پایان برای تفسیر جواب آزمایش به دکتر مراجعه کنید. البته این مراجعه می تواند به صورت های مشاوره ی تصویری از طریق کلینیک مجازی دکتر مایکو و همچنین نوبت دهی برای مشاوره ی متنی، تلفنی و در نهایت مراجعه حضوری با پزشک موردنظر انجام شود.

معرفی خدمات و بخش های بیمارستان ضیائیان تهران

خدمات درمانگاهی که در این بیمارستان ارائه می شوند عبارتند از جراحی،ENT، ارولوژی، نفرولوژی، داخلی وگوارش، چشم، ژنیکولوژی، عفونی، پره ناتال، اطفال، ارتوپدی، دیابت، ارتوپدی، نورولوژی، روانپزشکی،جراحی مغز و اعصاب، قلب، بیهوشی و دندانپزشکی است.همچنین خدمات پاراکلینیک شامل مرکز تصویر برداری (رادیولوژی)، ماموگرافی،سونوگرافی داپلر، سنجش تراکم استخوان، سی تی اسکن، آزمایشگاه و پاتولوژی، گفتار درمانی، اکو و تست ورزش، اپتومتری، عینک سازی، ادیومتری، فیزیوتراپی، اندوسکوپی، کولونوسکوپی، نوار مغزی، نوار عضله و داروخانه می شود.

لیست پزشکان بیمارستان ضیائیان تهران

خدمات بخش زایمان بیمارستان ضیائیان تهران

در بخش زایمان این مرکز تمامی خدمات مربوط به مادران باردار به صورت شبانه روزی ارائه می شود که شامل: معاینه، خونریزی ها، کنترل علائم حیاتی، مادران پرخطر، آزمایش و سونوگرافی فوری، کنترل ضربان قلب جنین و بررسی حرکات او (NST). در زایمان بستری برای آمادگی زایمان طبیعی امکانات و تکنیک های آرامبخش لازم برای مادران مانند نور پردازی، موسیقی تراپی و رایحه درمانی فراهم است. همچنین کلاس های آمادگی برای زایمان هم به صورت رایگان توسط کارشناسان مجرب در این مرکز در اختیار مادران است. این کلاس ها هر روز هفته ساعت 10 الی 12 طی 8 جلسه تشکیل می شوند.

بخش همودیالیز مرکز آموزشی درمانی ضیائیان

تصفیه ی خون بیماران زیر نظر متخصص داخلی یا نفرولوژیست توسط پرستار و به وسیله ی ماشین همودیالیز و دیگر ملزومات جانبی برای بیمارانی که نارسایی مزمن کلیه یا کاهش عملکرد کلیه دارند و یا دچار مسمومیت دارویی یا مواد شیمیایی شده اند در این بخش از بیمارستان ضیائیان تهران انجام می شود. خدمات درمانی و همچنین دارویی این بخش برای بیمار رایگان است و توسط بیمه های تحت پوشش پرداخت می شود. این بخش همه روزه صبح، عصروشب از پنج صبح الی نوزده شب فعال است.

هتل های نزدیک بیمارستان ضیائیان تهران

اگر ساکن تهران نیستید و لازم است برای معاینه حضوری یا عمل در این شهر اقامت داشته باشید بهتر است در مکانی نزدیک به بیمارستان ضیائیان اقامت کنید. به این صورت هم در زمان و هم در هزینه ی رفت و آمدتان صرفه جویی می شود. در ادامه برخی از نزدیک ترین هتل ها به همراه فاصله آن ها تا این مرکز را معرفی کرده ایم.

هتل پیروز14 دقیقه
هتل انقلاب27 دقیقه
هتل بهار33 دقیقه
هتل خیام29 دقیقه

نمایش بیشتر

نظرات کاربران

4.95

56 نظر

دکتر زهرا اسمعیلی کشتلی را پیشنهاد می کنم

5

عالی بسیار دلسوز و مسولیت پذیر و خوش برخورد با دانش عالی

پرنیان

نوع خدمت:مشاوره تلفنی (زیر 7 سال)

1402/08/29

دکتر فاطمه السادات میرزاده را پیشنهاد می کنم

5

بسیارعالی

ثریا

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/08/23

دکتر عارفه عشقی نژاد را پیشنهاد می کنم

5

عالی

مهدیه

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/08/14

دکتر علی طاوسیان را پیشنهاد می کنم

5

نامبروان عالي يك يك دلسوز كاربلد باوجدان خلاصه هر چي بگم كم گفتم

لادن

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/08/07

دکتر مهشید فاضل را پیشنهاد می کنم

5

خانوم دکتر کاملا بادقت به سوال هام جواب میدادن عالی بودن

راضیه

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/08/03

دکتر فاطمه السادات میرزاده را پیشنهاد می کنم

5

نظران خانم دکتر میرزاده بسیار عالیست.

ثریا

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/08/02

دکتر علی طاوسیان را پیشنهاد می کنم

5

عالی و با حوصله

عابد

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/07/30

دکتر فاطمه السادات میرزاده را پیشنهاد می کنم

5

صبور و با حوصله و کاربلد

سهراب

نوع خدمت:مشاوره تصویری

1402/07/18

دکتر زینب فنی را پیشنهاد می کنم

4

پزشکی ارام متین با تجربه و تشخیص بالا هستند

طاهره

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/07/09

دکتر فاطمه السادات میرزاده را پیشنهاد می کنم

5

عالی

ثریا

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/07/04

دکتر فاطمه السادات میرزاده را پیشنهاد می کنم

5

پزشک بسار با مسئولیت و مهربان

ثریا

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/06/07

دکتر عارفه عشقی نژاد را پیشنهاد می کنم

5

عااالی

زهرا

نوع خدمت:مشاوره متنی

1402/06/06

دکتر زینب فنی را پیشنهاد می کنم

5

عالی بودند

زین العابدین

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/05/29

دکتر عارفه عشقی نژاد را پیشنهاد می کنم

5

با سلام و احترام دکتر با دقت و پیگیری هستند بنده که رضایت کافی و وافی داشتم خداوند حافظشون باشد ان شاالله

ذلیخا

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/05/16

دکتر سعید مهردل را پیشنهاد می کنم

5

سلام با تجویز دکتر مهر دل دو روزه خوب شدم خیلی با حوصله به حرفا گوش میدن و با سوالات زیادی که خودشون میپرسن دیگه چیزی فراموش نمیشه . امیدوارم زمان های بیشتری به این دکتر بدن

مجید

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/01/27

دکتر علی طاوسیان را پیشنهاد می کنم

5

ایشون نامبروان هستن در بین پزشکان .من روی ایشون قسم میخورم نسبت به بیمارشوم متعهد وفوق العاده باوجدان کاری بالا خلاصه که تگک هستن بین پزشکان .بنده سرطان مثانه داشتم ودلسوزانه پیگیر بیماری من بودن ومداواشدم خدا خیرشون بده.

لادن

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/01/06

دکتر علی طاوسیان را پیشنهاد می کنم

5

عالی بون آقای دکتر

سمیرا

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1402/01/06

دکتر علی طاوسیان را پیشنهاد می کنم

5

بسیار عاااالی

محمد

نوع خدمت:مشاوره متنی

1401/12/21

دکتر علی طاوسیان را پیشنهاد می کنم

5

بهترین دکتری ک من دیدم

محمد

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1401/12/07

دکتر علی طاوسیان را پیشنهاد می کنم

5

بسیار دکتر حاذق و بااخلاقی هستند. من ویزیت تلفنی داشتم . با حوصله به صحبتهای من توجه کردند و به صورت کامل و قابل فهم روند درمان رو توضیح دادند. واقعا ازشون ممنونم.

سوخته زار

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1401/12/07

سوالات پر تکرار

نوبت دهی اینترنتی ویزیت آنلاین ( کلینیک مجازی) بیمارستان ضیائیان چگونه است؟

لیست پزشکان و یافتن بهترین پزشک در بیمارستان ضیائیان چگونه است؟