bars

ورود

نوبت دهی بیمارستان

بیمارستان بعثت شیراز

بیمارستان بعثت شیراز

بیمارستان بعثت شیراز

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی

0

0 نظر

نوع مرکز:

خصوصی

ساعات کار:

شبانه روزی

شهر:

شيراز

+10 مشاوره موفق

تلفن:

آدرس:

شيراز,شیراز، آخر فرهنگ شهر، کوی وحدت

چگونه مشاوره بگیریم؟

تصاویر و ویدیو بیمارستان

صرفه جویی در هزینه و زمان

محرمانگی اطلاعات و رعایت حریم خصوصی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

بیمارستان بعثت شیراز یکی از مراکز عمومی با تجهیزات خوب شیراز است که در سال 1387 احداث شد. این بیمارستان خصوصی با 71 تخت فعال در کلینیک و پاراکلینیک های متعدد که در ادامه با آن ها بیشتر آشنا می شویم، در منطقه فرهنگ در حال خدمت رسانی به بیماران است. برای اطلاع از نحوه نوبت دهی بیمارستان، آدرس، تلفن، بیمه ها و ... با دکتر مایکو همراه شوید.

تلفن07136359379 ،07136359382 ،07136359383 و ...
آدرسانتهای فرهنگ شهر، کوی وحدت.
برنامه درمانگاه هابرای آگاهی از زمان نوبت دهی پزشکان بیمارستان بعثت می توانید به قسمت تخصص های این مرکز مراجعه نمایید.
هتل های نزدیکهتل الیزه، چمران، فردوسی و ...

 

بیمارستان بعثت شیراز

بیمارستان بعثت شیراز کجاست؟

این بیمارستان در انتهای فرهنگ شهر کوی وحدت واقع شده است. در صورتی که قصد دارید با مترو به این مرکز بروید بهتر است در ایستگاه مترو نمازی پیاده و باقی راه را پیاده یا با تاکسی طی نمایید. همچنین اگر از اتوبوس استفاده می کنید یکی از نزدیک ترین ایستگاه ها برای پیاده شدن شما، پزشکان است.

خدمات درمانی بیمارستان بعثت شیراز

در این بیمارستان انواع خدمات درمانی شامل داخلی اطفال، مسمومیت ها، سوختگی، زنان و زایمان، ارتوپدی، قلب و عروق، چشم، گوش و حلق و بینی، اورولوژی و جراحی اطفال ارائه می شود. خدمات جراحی بعثت شیراز شامل موارد زیر می شود:

جراحی عمومی، فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی و جراحی لیپوماتیک، فوق تخصصی لاپاراسکوپی و لاغری، فوق تخصصی جراحی اطفال و ناهنجاری های مجاری ادرار و اطفال، فوق تخصصی سرطان مجاری ادرار و سنگ و جراحی میکروسرجری ناباروری، فوق تخصصی گوش و حلق و بینی، فوق تخصصی جراحی زنان و زایمان، فوق تخصصی جراحی ستون فقرات و جراحی ارتوپدی.

زمان ملاقات بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بعثت شیراز

در صورتی قصد ملاقات بیماری در این بیمارستان را داشته باشید باید با توجه به بخش زمان ملاقات را برنامه ریزی نمایید. به این صورت که اگر بخش عمومی است ساعت 14 الی 16، اگر بخش ویژه است ساعت 15 الی 16، و اگر بخش نوزادان است ساعت ملاقات برای پدران 15 الی 16 و برای مادران فاقد محدودیت است.

نوبت دهی بیمارستان بعثت شیراز

در صورتی که قصد شروع و یا ادامه ی فرآیند درمان در این بیمارستان را دارید دکتر مایکو به دو روش می تواند شما را همراهی کند.

کلینیک مجازی

این کلینیک جدیدترین خدمت در حوزه ی پزشکی است که این امکان را برای بیماران راه دور ایجاد می کند تا با پزشکان بیمارستان بعثت شیراز به صورت تلفنی، متنی و البته تصویری ارتباط داشته باشند. البته این ارتباط به واسطه ی اپلیکیشن دکترمایکو به بهترین و با کیفیت ترین شکل برقرار می شود و پزشک امکان ثبت اطلاعات در پرونده سلامت الکترونیکی بیمار را دارد. همچنین در صورتی که نیاز به تجویز دارو یا آزمایش باشد می توان از نسخه الکترونیکی استفاده نمود.

نوبت دهی حضوری بیمارستان بعثت شیراز

در صورتی که نیاز به حضور فیزیکی بیمار در بیمارستان باشد بهتر است به جای زمانی طولانی برای ثبت نوبت به شیوه های قدیمی، با استفاده از سامانه ی دکتر مایکو، نوبت خود را در حداقل زمان و با کمترین هزینه ثبت نمایید. همچنین می توانید این وظیفه را به تیم پشتیبانی مایکو بسپارید.

نوبت دهی بیمارستان بعثت شیراز

هتل های نزدیک بیمارستان بعثت شیراز

اگر از شهرهای دیگر برای درمان در این بیمارستان به شیراز سفر می کنید بهتر است از ابتدای سفر بدانید که در کجا اقامت خواهید داشت. در انتخاب محل اقامت توجه داشته باشید که هر چه هتل به مرکز نزدیک تر باشد هم هزینه های رفت و آمد کمتری دارید و هم وقت کمتری را در مسیر طی می کنید. در جدول زیر چند مورد از نزدیک ترین هتل ها به همراه فاصله با ماشین تا بیمارستان بعثت شیراز را برای شما ذکر کرده ایم.

هتل الیزه6 دقیقه
هتل چمران15 دقیقه
پرشین هتل20 دقیقه
هتل فردوسی22 دقیقه

بخش های بستری این بیمارستان

بخش های بستری بیمارستان بعثت شیراز عبارتند از: CCU، ICU جنرال، اورژانس بستری، اطفال، داخلی، جراحی عمومی، نوزادان، زایشگاه، پست پارتوم، ارتوپدی، ارولوژی، جراحی مغز و اعصاب، گوش، حلق و بینی (ENT) و جراحی زنان.

کلینیک و پاراکلینیک های بیمارستان بعثت شیراز

درمانگاه شنوایی سنجی نوزادان، درمانگاه ارولوژی، درمانگاه ارتوپدی، درمانگاه اطفال، درمانگاه کاشت مو، درمانگاه جراحی عمومی، درمانگاه چشم، درمانگاه دندانپزشکی، درمانگاه زنان و زایمان، درمانگاه طب فیزیکی و توانبخشی، درمانگاه قلب و عروق، درمانگاه فیزیوتراپی، درمانگاه جراحی مغز و اعصاب، درمانگاه داخلی، مامایی، درمانگاه گوش و حلق و بینی.

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

نحوه ی دسترسی به لیست پزشکان بیمارستان بعثت شیراز چگونه است؟

بیمارستان بعثت شیراز خصوصی است؟