bars

ورود

نوبت دهی بیمارستان

بیمارستان مهراد تهران

بیمارستان مهراد تهران

بیمارستان مهراد تهران

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی

0

0 نظر

نوع مرکز:

خصوصی

ساعات کار:

شبانه روزی

شهر:

تهران

+10 مشاوره موفق

تلفن:

02188747401

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد

چگونه مشاوره بگیریم؟

تصاویر و ویدیو بیمارستان

صرفه جویی در هزینه و زمان

محرمانگی اطلاعات و رعایت حریم خصوصی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

بیمارستان مهراد تهران فعالیت رسمی خود را از سال 1361 آغاز و در حال حاضر با داشتن 200 تخت فعال در منطقه 7 تهران مشغول به خدمت رسانی شبانه روزی است. این بیمارستان خصوصی با حدود 120 پزشک دارای سه ساختمان شماره یک، دو و کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی است. با دکتر مایکو همراه باشید تا با آدرس، تلفن، بخش ها، بیمه های طرف قرارداد و نحوه ی نوبت دهی بیمارستان به بهترین روش آشنا شویم.

تلفن 
آدرس 
برنامه درمانگاه هابرای آگاهی از زمان نوبت دهی پزشکان می توانید به قسمت تخصص های بیمارستان مهراد مراجعه نمایید.
هتل های نزدیکهتل کارون، سیمرغ، مروارید و ...

بیمارستان مهراد تهران
بیمارستان مهراد تهران کجاست؟

در صورتی که برای رسیدن به این بیمارستان و استفاده از خدمات آن از مترو استفاده می کنید، ایستگاه مفتح نزدیک ترین ایستگاه به این مرکز است که تنها 300 متر با آن فاصله دارد. همچنین اگر از اتوبوس استفاده می کنید، ایستگاه مطهری با تنها 200 متر فاصله از این مرکز جاییست که باید پیاده شوید.

لیست بیمه های طرف قرارداد بیمارستان مهراد

امور بازنشستگی شركت نفت، بانک کشاورزی، بانک مرکزی، بانک مسکن، بیمه کمک رسان (sos)، بیمه نوین، پارسیان، ایران، بانک تجارت، بانک توسعه صادرات، بانک رفاه کارگران، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، دانشگاه الزهرا(کبراد)، شرکت نفت بهران، شرکت نفت فلات قاره ایران، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، صندوق رفاه کیش، کارآفرین، بانک ملت.

راهنمای ساختمان های بیمارستان مهراد تهران

ساختمان شماره یکهمکف: مدیریت، مالی، حسابداری ترخیص، لابی، کافه تریا، اطلاعات، پذیرش، واحد پذیرش بیماران بین المللی، مرکز تلفن، داروخانه
طبقه اول: بخش جراحی یک، بخش جراحی دو، بخش جراحی سه، بخش آی سی یو مدیکال
طبقه دوم: بخش کودکان، بخش داخلی یک، بخش آی سی یو نوزادان، بخش آی سی یو سرجیکال، واحد کامپیوتر
طبقه سوم: بخش زایمان، بخش نوزادان، بخش زنان
طبقه چهارم: بخش آی سی یو قلب، بخش سی سی یو، بخش پست کت، بخش اتاق عمل
ساختمان شماره دوطبقه اول: بخش دیالیز
طبقه دوم: بخش آندوسکوپی، بخش پاتولوژی
طبقه سوم: آزمایشگاه
طبقه چهارم: بخش مراقبت های روزانه، دفتر هیات مدیره
ساختمان کلینیک هاطبقه اول: بخش دیالیز
طبقه دوم: بخش آندوسکوپی، بخش پاتولوژی
طبقه سوم: آزمایشگاه
طبقه چهارم: بخش مراقبت های روزانه

کلینیک مجازی بیمارستان مهراد، خدمتی نوین

در صورتی که برای شروع یا ادامه ی فرآیند درمانتان نیازی به ویزیت حضوری نباشد می توانید از خدمات آنلاین پزشکی به صورت تلفنی، متنی و البته تصویری استفاده نمایید. در این حوزه دکتر مایکو اولین ارائه دهنده ی خدمات پزشکی به صورت غیر حضوری در بیمارستان مهراد تهران است. با کلینیک مجازی می توانید به راحتی از خانه و شهر خود بدون صرف هزینه رفت و آمد و اقامت با پزشکان بیمارستان مهراد مشورت نمایید.

نوبت دهی بیمارستان مهراد تهران

اگر نیاز باشد برای درمان در بیمارستان مهراد حضور داشته باشید بهتر است پیش از حضور نوبت خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید تا با خیال راحت به بیمارستان مراجعه نمایید. همانطور که گفته شد دکتر مایکو بستر ارائه ی خدمات از سوی پزشکان بیمارستان ها را به بیماران به اشکال مختلف حضوری و همچنین آنلاین ایجاد کرده است تا بیماران و خانواده های آن ها با نگرانی کمتر روی فرآیند درمان تمرکز نمایند.

آدرس بیمارستان مهراد تهران

بخش های بیمارستان مهراد تهران

بخش های بستری شامل جراحی یک، جراحی دو، جراحی سه، داخلی، کودکان، نوزادان، زنان، NICU، بخش ICU OH (ICU جراحی قلب باز)، ICU-M (ICU مدیکال)، ICU-Post-SURGERY (ICU جراحی) و CCU است. بخش های سرپایی شامل آنژیوگرافی، مراقبت های روزانه، کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی، اورژانس، اتاق عمل، زایمان، دیالیز و اسکوپی می شود.

کلینیک های بیمارستان مهراد

کلینیک های بیمارستان مهراد عبارتند از ارتوپدی، ارولوژی، پوست، تغذیه، جراحی عمومی و ریه، داخلی، روانپزشکی، زنان، شنوایی سنجی، قلب، کودکان، گوش و حلق و بینی، مغز و اعصاب.

پاراکلینیک های بیمارستان مهراد

پاراکلینیک های بیمارستان مهراد تهران شامل: آزمايشگاه، پاتولوژی، رادیولوژی، انواع سونوگرافي، سی تی اسکن، MRI، آنژیوگرافی، خدمات تصویربرداری مداخله ای، داروخانه، فیزیوتراپی، هولتر مانیتورینگ، الکتروکاردیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، اسپیرومتری و انواع خدمات اسکوپی.

نوبت دهی بیمارستان مهراد تهراننوبت دهی بیمارستان مهراد تهران

هتل های نزدیک بیمارستان مهراد تهران

در صورتی که برای استفاده از خدمات این بیمارستان لازم است از شهرهای دیگر به تهران سفر کنید، بهتر است در یک هتل خوب و نزدیک به بیمارستان مهراد اقامت کنید. در این صورت هزینه های رفت و آمد و معطلی شما در مسیر هم کاهش می یابد. در ادامه با چند هتل و فاصله ی آن ها تا این مرکز درمانی آشنا می شویم.

هتل کارون10 دقیقه
هتل سیمرغ6 دقیقه
هتل مروارید5 دقیقه
هتل بزرگ تهران6 دقیقه

مشاهده بیشتر

سوالات پر تکرار

چگونه به لیست پزشکان بیمارستان مهراد تهران دسترسی پیدا کنم؟

نزدیک ترین هتل نزدیک بیمارستان مهراد تهران کدام است؟