bars

ورود

نوبت دهی بیمارستان

بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه

بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه

بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه

5

12 نظر

نوع مرکز:

خصوصی

ساعات کار:

شهر:

تهران

+10 مشاوره موفق

تلفن:

02123555

آدرس:

تهران,تقاطع شریعتی و بزرگراه همت ، خیابان گل نبی غربی، پلاک 3

چگونه مشاوره بگیریم؟

تصاویر و ویدیو بیمارستان

صرفه جویی در هزینه و زمان

محرمانگی اطلاعات و رعایت حریم خصوصی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کلینیک های بیمارستان

اپتومتریست

0

0 نظر

کلینیک انحرافات و تنبلی چشم

0

0 نظر

کلینیک شبکیه

0

0 نظر

کلینیک فلوشیپ اوربیت، پلک و مجاری اشکی (زیبایی)

0

0 نظر

کلینیک قرنیه

0

0 نظر

کلینیک کاتاراکت (آب مروارید) - کلینیک اصلاح عیوب انکساری (لیزیک و لازک)

0

0 نظر

کلینیک کنترل و چکاپ

0

0 نظر

کلینیک گلوکوم و عصب بینایی (آب سیاه)

0

0 نظر

بیمارستان نگاه تهران یکی از مراکز تخصص چشم پزشکی است که در سال 1378 احداث شد و روند رشد خود را به سرعت طی نمود. انجام عمل های چشم پیشرفته و استفاده از فن آوری های روز دنیا باعث شده بیمارستان نگاه در تهران به یکی از ارکان اصلی چشم پزشکی کشور تبدیل شود. این مرکز همچنین مجوز درمان بیماران بین المللی را کسب کرده و در تلاش است تا در هر دو سطح منطقه و جهان با ارائه ی خدمات تشخیصی و درمانی با کیفیت و ایمن بدون تحمیل هزینه اضافی و بر اساس به روز ترین روش های علمی سربلند باشد. در ادامه با آدرس، شماره تلفن، بیمه ها، کلینیک، خدمات قابل ارائه و نحوه ی نوبت دهی بیمارستان نگاه بیشتر آشنا می شویم.

تلفن02123555
آدرستقاطع شریعتی و بزرگراه همت، خیابان گل نبی غربی
برنامه درمانگاه هابرای آگاهی از زمان نوبت دهی پزشکان نگاه می توانید به قسمت تخصص های بیمارستان چشم پزشکی نگاه تهران مراجعه کنید.
هتل های نزدیکهتل ملل، پاریز، کوروش و ..

 

بیمارستان نگاه تهران

بیمارستان نگاه تهران کجاست؟

بیمارستان چشم پزشکی نگاه در منطقه 3 تهران قرار دارد و دسترسی راحتی برای بیماران از تمام بخش های شهر دارد. اگر قصد دارید با مترو به بیمارستان نگاه بروید خط 1 مترو ایستگاه های میرداماد – دکتر شریعتی را به عنوان نزدیک ترین ایستگاه در نظر داشته باشید. به علاوه نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس به این مرکز پایانه همت است. اگر هم می خواهید از خطوط تاکسی رانی استفاده کنید، بهتر است از خطوط تاکسی فرودگاه استفاده کنید.

خدمات پزشکان بیمارستان نگاه تهران

در این بیمارستان انواع خدمات تشخیصی چشم پزشکی، جراحی چشم پزشکی، اورژانس چشم، عینک سازی، رادیولوژی، خدمات مربوط به کم بینایی، داروخانه و آزمایشگاه در اختیار بیماران قرار می گیرد.

کلینیک های بیمارستان نگاه تهران

کلینیک اربیت، پلک و مجاری اشکی(زیبایی)
کلینیک گلوکوم و عصب بینائی (آب سیاه)
کلینیک انحرافات و تنبلی چشم
کلینیک قرنیه
کلینیک کاتاراکت (آب مروارید) – کلینیک اصلاح عیوب انکساری (لیزیک-لازک-فمتولیزیک و رینگ)
کلینیک کنترل و چکاپ
کلینیک شبکیه

نوبت دهی بیمارستان نگاه تهران چشم

کلینیک مجازی بیمارستان چشم پزشکی نگاه تهران، خدمتی جدید

اگر با مورادی مواجه شدید که برای رفعشان احتیاجی به ملاقات حضوری با پزشک ندارید بهتر است راهی راحت تر، به صرفه تر و البته سریع تر را انتخاب کنید. کلینیک مجازی دکتر مایکو این اجازه را به شما می دهد که به صورت تلفنی، متنی و البته تصویری بتوانید از خانه و حتی شهر خود با دکترهای بیمارستان نگاه ارتباطی با کیفیت داشته باشید.

نوبت دهی بیمارستان نگاه تهران

در صورتی که نیاز باشد برای معاینه حضوری، به بیمارستان چشم پزشکی نگاه مراجعه کنید بهتر است نوبت خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید. دکتر مایکو شما را در ثبت سریع ترین نوبت با بهترین پزشکان در بیمارستان نگاه همراهی می کند. برای انتخاب پزشک موردنظر می توانید امتیاز پزشکان و همچنین نظرات بیماران آن ها را مدنظر قرار دهید.

بیمه های طرف قرارداد بیمارستان چشم پزشکی نگاه تهران

در فرآیند درمان بیمارستان چشم پزشکی نگاه بیمه های زیادی هستند که می توانند هزینه های شما را کاهش دهند که در ادامه ذکر شده اند. توجه داشته باشید که برای استفاده از خدمات بیمه در این بیمارستان همراه داشتن کارت ملی، شناسنامه و دفترچه بیمه لازم است.

بیمه البرز، بیمه آسیا، بیمه آرمان، بیمه ایران، بیمه اتیه سازان حافظ، بیمه ما، بیمه سینا، بیمه سامان، بیمه رازی، بیمه پارسیان، بیمه ملت، بیمه معلم، بیمه میهن، بیمه کوثر، بیمه دانا، بیمه کمک رسان ایران، بیمه کارآفرین، بیمه نوین، بیمه حکمت، بیمه تعاون، بانک صادرات، بانک سپه، بانک تجارت، بانک توسعه صادرات، بیمه ملت، بانک کشاورزی، بانک مرکزی، بانک مسکن، بانک ملت، بانک ملی (بیمارستان)، شرکت توسعه کیش، شهرسالم شهرداری، خدمات درمانی نیروهای مسلح، بانک رفاه کارگران، بانک صنعت و معدن، شرکت ارتباطات زیر ساخت، شرکت نفت (فلات قاره)، صندوق بازنشستگی شرکت نفت، شرکت صنعت و معدن نوین (فولاد)، شرکت صنعت و معدن نوین (فولاد)، صداو سیما، نهاد ریاست جمهوری، سلامت مجلس، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی هما، بیمه تجارت نو، خدمات هوایی سامان، بیمه دی، بیمه حافظ، وزارت بهداشت، کانون سردفتران، شرکت نفت شاغلین و پشتیبانی هلی کوپترسازی ایران (پنها).

بیمارستان چشم پزشکی نگاه تهران

هتل های نزدیک بیمارستان نگاه تهران

اگر مجبور بودید برای درمان خود به تهران سفر کنید و چند روزی را هم بمانید بهتر است در مکانی اقامت کنید که هم هزینه ها و هم زمان رفت و آمدتان به حداقل برسد. در جدول زیر چند مورد از این هتل ها را به همراه فاصله زمانی شان با ماشین تا بیمارستان نگاه را برای شما آورده ایم.

هتل آپارتمان ملل13 دقیقه
هتل پاریز10 دقیقه
هتل کوروش6 دقیقه
هتل آزادی15 دقیقه

مشاهده بیشتر

نظرات کاربران

5

12 نظر

دکتر سیدابوالقاسم موسوی را پیشنهاد می‌کنم.

5

باعلم،آرام،وازهمه مهمتر مدیریت ایشان راتبریک میگم،خیلی همه چیز دربیمارستان منظم ومرتب است،

نسرین

نوع خدمت:ویزیت با اپتومتری

1401/11/27

سوالات پر تکرار

نحوه ی دسترسی به اسامی چشم پزشکان بیمارستان نگاه تهران چگونه است؟

بیمه های طرف قرارداد بیمارستان چشم پزشکی نگاه تهران کدامند؟