bars

ورود

نوبت دهی بیمارستان

مرکز قلب تهران

مرکز قلب تهران

مرکز قلب تهران

بیمارستان تخصصی قلب

5

1 نظر

نوع مرکز:

دولتی

ساعات کار:

شبانه روزی

شهر:

تهران

+10 مشاوره موفق

تلفن:

02188029600

آدرس:

تهران، کارگر شمالی، نبش بزرگراه جلال آل احمد، مرکز قلب تهران

چگونه مشاوره بگیریم؟

تصاویر و ویدیو بیمارستان

صرفه جویی در هزینه و زمان

محرمانگی اطلاعات و رعایت حریم خصوصی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

مرکز قلب تهران، یک مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی دولتی است و زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به عنوان یکی از قطب های علمی پزشکی قلب و عروق کشور فعالیت می کند. این بیمارستان با بیمه های زیادی همکاری می کند و از نظر تجهیزات و پزشکان متخصص بهترین کیفیت ممکن را دارد به طوری که معتبر ترین مجله ی قلب اروپا علاوه بر معرفی قابلیت ها و امکانات این مرکز از آن با عنوان یک مرکز پیشرفته قلبی (Cardiac Center of excellence) نام برده است. در این مرکز 470 تخت بستری، 11 اتاق جراحی قلب باز، 6 اتاق کت لب و بخش های پاراکلینیکی و سرپایی وجود دارد که سالیانه بیش از 3500 عمل و 15000 فرآیندهای تخصصی در بخش کت لب را پشتیبانی می کنند. در این مرکز انواع خدمات تخصصی و فوق تخصصی منحصر به فرد در حوزه های پیشگیری، تشخیص، درمان و بازتوانی قلبی ارائه می شوند. تخصص پزشکان این مرکز بازه ی وسیعی دارد و شامل: متخصصین قلب و عروق، فلوشیپ الکتروفیزیولوژی، جراحی، فلوشیپ اکوکاریوگرافی، نارسایی قلبی، فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی می شود. در ادامه با بیمه ها، راه های دسترسی به این مرکز، نحوه ی نوبت دهی بیمارستان قلب تهران دکتر مایکو بیشتر آشنا می شویم.

02188029600

تلفن

کارگر شمالی، نبش بزرگراه جلال آل احمد

آدرس
برای آگاهی از زمان نوبت دهی پزشکان می توانید به قسمت تخصص های مرکز قلب مراجعه نمایید.برنامه درمانگاه ها
هتل انقلاب، کارون، لاله، و...هتل های نزدیک

 

بیمارستان-مرکز-قلب-تهران

مرکز قلب تهران کجاست؟

نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس به این مرکز، ایستگاه بیمارستان شریعتی تهران است که تنها 155 متر با آن فاصله دارد. همچنین نزدیک ترین ایستگاه مترو، ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس با 2 کیلومتر فاصله است.

بیمه های طرف قرارداد مرکز قلب تهران

بیمه های طرف قراردادی که در پرداخت هزینه های مرکز قلب تهران بیماران را همراهی می کنند عبارتند ازبیمه سلامت ایرانیان، بیمه تامین اجتماعی، بیمه های مسلح،بانک تجارت، بانک سپه، بانک ملت، بانک صادرات ایران، بانک کشاورزی، بانک مرکزی ایران، بانک رفاه بانک توصعه صادرات، بانک مسکن، بانک ملی ایران، بانک صنعت و معدن، بیمه ایران، بیمه دانا، بیمه البرز، بیمه ما، بیمه پارسیان، بیمه میهن، بیمه سینا، بیمه آتیه سازان، بیمه کمک رسان، SOS بیمه معلم، بیمه آسیا، بیمه رازی، بیمه اتحادیه امکان بیمه پاسارگاد، بیمه آرمان، بیمه سامان، بیمه کوثر، بیمه توسعه و در نهایت بیمه کانون سردفتران و دفتر یاران.

نوبت دهی بیمارستان قلب تهران، آنلاین و سریع

دکتر مایکو در فرآیند نوبت دهی این بیمارستان تخصصی قلب، بیماران را تنها نگذاشته و با راحت ترین فرآیند ممکن آن ها را تا نهایی شدن نوبت شان همراهی می کند. با دکتر مایکو می توانید نوبت تلفنی، متنی و حضوری خود را نیز در کمترین زمان ممکن و با توجه به لیست پزشکان مرکز قلب تهران نهایی کنید.

هتل های نزدیک مرکز قلب تهران

اگر برای درمان در این مرکز باید به صورت حضوری در این بیمارستان در تهران حضور داشته باشید لازم است که محل اقامت خود را با دقت انتخاب نمایید. دقت از آن جهت که هم در هزینه و هم در زمان رفت و آمد صرفه جویی نمایید. در جدول زیر چندین هتل نزدیک با ذکر فاصله زمان تا این مرکز را برای شما آورده ایم.

12 دقیقههتل انقلاب
6 دقیقههتل کارون
4 دقیقههتل لاله
8 دقیقههتل البرز

بخش-های-مرکز-قلب-تهران

بخش ها و درمانگاه های مرکز قلب تهران

درمانگاه:

 • اکوکاردیوگرافی
 • تست ورزش
 • کلینیک آنالیز پیس میکر
 • کلینیک سنکوپ
 • کلینیک ورید
 • کلینیک دریچه
 • درمانگاه HCM
 • کلینیک فشار خون

سایر بخش های بیمارستان قلب تهران:

 • اورژانس
 • بخش های داخلی قلب: این بخش شامل دو بخش دیگر CCUوP-CCU است.
 • بخش های جراحی قلب:

در این مرکز سالانه تقریباً بیش از 3500 اقدام جراحی قلب (3000 مورد کرونری و 500 مورد دریچه ای و مادر زادی) در 7 اتاق عمل بسیار مجهز انجام می شوند. اگرچه جراحی های پیچیده دراین مرکز انجام می شود اما میزان مرگ و میر نسبت به گزارش های جهانی کمتر است. خدمات تشخیصی درمانی و پیگیری که در این بخش ها ارائه می شوند عبارتند از بای پس گرافت شریان کرونری به صورت (OFF PUMP OPCABG)، جراحی آئورت شامل بازسازی ریشه آئورت و بازسازی آئورت سینه ای و کل قوس آئورت، ترمیم و جایگزینی دریچه با درجه ی تهاجمی پایین، درمان های آنژیوژنیک و درمان آریتمی به روش جراحی.

 • جراحی
 • رادیولوژی و تصویربرداری
 • پزشکی هسته ای

کارکنان-بیمارستان-مرکز-قلب-تهران

پزشکی هسته ‌ای نماینده ی آن دسته از فرآیند های تشخیص و درمانی است که در آن ها از موارد رادیواکتیو استفاده می شود. در این فرآیند این رادیو دارو به یکی از روش‌های خوراکی، استنشاقی، تزریق وریدی و یا تزریق مستقیم به ارگان‌ مورنظر وارد بدن می ‌شود. انواع اسکن هایی که در مرکز قلب تهران انجام می شوند عبارتند از: اسکن پرفیوژن قلب به روش gated spect، اسکن MUGA، اسکن قلب با رادیو داروی پیروفسفات، اسکن استخوان با رادیوداروی TC,,m-MDP، اسکن عملکرد کلیوی، اسکن پرفیوژن ریه، اسکن تیروئید، اسکن پاراتیروئید، اسکن پارانشیم کلیه با DMSA و اسکن‌های سیستم گوارشی.

 • آزمایشگاه
 • بخش بازتوانی قلبی
 • بخش نارسایی قلبی: خدماتی که در این بخش ارائه می شوند عبارتند از کاردیولوژی، پرفشاری خون ریوی، infusion suite و EEPC.
 • بخش اکوکاردیوگرافی پیشرفته
 • آنژیوگرافی
 • اتاق عمل

نمایش بیشتر

نظرات کاربران

5

1 نظر

5

بسیار خوب

مهسا

نوع خدمت:مشاوره تلفنی

1401/12/09