بیمارستان رازی

 بیمارستان تخصصی پوست

بیمارستان رازی

پزشکان بیمارستان رازی :

اطلاعات مرکز:

 نوع مرکز : دولتی

 شهر : تهران

 آدرس : نشاني:تهران–خيابان وحدت اسلامي– ميدان وحدت اسلامي–بن بست رازي–بيمارستان تخصصي پوست رازي

 ساعات کار : شبانه روزی

  تلفن تماس : 67395060 - 21 , 55630174 - 21

ویدیو معرفی

ویدیویی موجود نیست

ویدیویی موجود نیست


درباره بیمارستان رازی

بيمارستان رازی تهران یا کرسی پوست دانشگاه علوم پزشکی تهران از پر سابقه ترین مراکز آموزشی و بهداشتی درمانی دولتی تهران محسوب می شود. بیمارستان پوست رازی تهران در سال 1312 توسط اعلم الملک در جنوب شرقی میدان وحدت اسلامی در مساحت 22000 مترمربعی تاسیس شد. این بیمارستان تخصصی پوست در سال 1320 به دانشکده پزشکی دانشگاه تهران واگذار شد و به مرور بخش های مختلف آن توسعه یافت. در سال 1348 با اجرای طرح پلی كلينيک تمام بخش‌های درمانی و جراحی به بيمارستان‌های ديگر دانشگاه علوم پزشکی تهران منتقل شد و تنها بخش پوست در بيمارستان رازی باقي ماند؛ این سرآغاز اصلی کار این بيمارستان به ‌عنوان بيمارستان تخصصی پوست است. روزانه صدها بیمار دارای بیماری های پوستی برای درمان سرپایی یا بستری به این بیمارستان مراجعه می کنند. همچنین آموزش کارآموزان، کارورزان و دستیاران دانشگاه در این بیمارستان انجام می گیرد.در ادامه با بخش های بیمارستان، کلینیک مجازی و نحوه ی نوبت دهی بیمارستان تخصصی پوست، کلینیک لیزر، بیمه های طرف قرارداد و واحد بین الملل بیمارستان پوست رازی تهران آشنا می شویم.

بیمارستان رازی تهران

كلينيک ليزر بیمارستان رازی

از آنجایی که زیبایی چهره و بدن از اهمیت بیشتری نسبت به قبل برخوردار است، درمان های وابسته به لیزر امروزه طرفداران بیشتری پیدا کرده است. کلینیک لیزر این بیمارستان پوست در سال 1385 تاسیس شد و به دلیل حضور متخصصین پوستی که از اعضای هیئت علمی دانشگاه می باشند و نزدیک بودن به سایر درمانگاه های پوست این بیمارستان که امکان درمان های ترکیبی جراحی و لیزر را فراهم کرده است، از سایر مراکز لیزر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. همچنین دستگاه های این کلینیک براساس جدیدترین تکنولوژی های جایگزین می شود.

خدمات و آدرس كلينيک ليزر رازی

در جدول زیر تمامی خدماتی که در این کلینیک لیزر انجام می شوند ذکر شده اند. در نظر داشته باشید که ليزر موهای زائد، جوان سازی پوست و جای زخم (جراحی و سوختگی) و پاك كردن تاتو در روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 16 انجام می شود.

1-

لیزر موهای زائد صورت و بدن

(با كمترين درد و هزينه مناسب براي انواع پوست‌)

2-

درمان ماه ‌گرفتگی، ضايعات عروقی، رگ‌های گشاد شده يا واريس در پا و صورت

3-

رفع جای زخم پس از جراحی و آكنه

4-

درمان جوش‌های فعال

5-

رفع لک ‌های پوستي و ضايعات پيگمانته كک ‌ومک

6-

پاک كردن تاتو و خالکوبی

7-

بهبود ترک‌های پس از زايمان و يا ناشی از چاقی و لاغری

8-

جوان ‌سازی، كاهش چين‌ وچروک و بهبود استقامت پوست

9-

جوان سازي با ليزر FOTONA 4D

بیمارستان رازی تهران کجاست؟

افرادی که قصد استفاده از اتوبوس را دارند باید در ایستگاه وحدت پیاده شوند که تنها 140 متر از بیمارستان فاصله دارد. همچنین نزدیک ترین ایستگاه مترو به بیمارستان، ایستگاه خیام است که 911 متر از آن فاصله دارد. فاصله ی بیمارستان از فرودگاه مهرآباد 11 کیلومتر و حدودا 20 دقیقه است.

خدماتی که در بیمارستان رازی ارائه می شود:

 • جراحی پلاستیک و زیبایی
 • درمان انواع بیماری های پوستی
 • درمان بیولوژیک بیماری های مزمن پوستی (پسوریازیس و پمفیگوس)
 • قلب، غدد، داخلی، عفونی، اعصاب و روان
 • گوش و حلق و بینی (ENT)
 • جراحی عمومی
 • جراحی ها و پروسیجرهای سرپایی جهت زیبایی ( شامل تزریق بوتاکس، تزریق فیلر، تزریق چربی، برداشت خال)
 • درمان تومورهای پوستی (BCC-SCC)
 • زیباسازی پوست با بکارگیری انواع لیزر ( شامل لیزر موهای زائد، لیزر کیو سوئیچ، لیزر PDL، یگ عروقی، لیزر فرکشنال، لیزر جوانسازی چهار بعدی فوتونا )

واحد بيماران بين الملل بيمارستان پوست رازی تهران

این برای ارتباط با بیماران خارجی تاسیس شد که آن ها را از اولین تماس، دریافت نوبت، درمان و مراجعه و حتی بازگشت به کشور مبداشان و دریافت مراقبت های بعد از مرخص شدن همراهی می کند. در این واحد امور زیر انجام می گیرد:

 • پاسخ گویی به بیمار از طریق تلفنی، ایمیلی یا کنفرانس با پزشک مربوطه
 • آسان سازی فرآیند درمان از طریق هماهنگی با پزشک مربوطه در بخش های مختلف درمانگاه، پاراکلینیک، اتاق عمل و بخش بستری، ترخیص و امور مالی.
 • اطلاع رسانی هزینه های تقریبی درمان به بیمار پیش از شروع سفر
 • ارتباط به شخص ارجاع دهنده ی بیمار و برقراری تعامل بر اساس قرارداد معتبر
 • هماهنگ شدن با بخش های پشتیبانی خارج از مرکز درمانی برای انجام خدمات بیمار و همراهان او مانند استقبال و بدرقه ی فرودگاهی، پذیرش هتل، مترجم و سایر نیازهای گردشگری و رفاهی

ساعت کار و موقعیت مکانی واحد بیماران بین الملل:

این واحد در اورژانس بیمارستان رازی ( طبقه همکف ساختمان جدید) قرار دارد.

ساعات كار:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 تا 14

پنجشنبه از ساعت 7:30 لغايت 12

کلینیک لیزر بیمارستان رازی تهران

هتل های نزدیک بیمارستان رازی تهران کدامند؟

اگر از شهر دیگه ای برای ویزیت شدن توسط پزشکان بیمارستان پوست رازی تهران قصد سفر دارید بهتر است محل اقامتی را در نزدیکی این مرکز بیابید تا در وقت و هزینه ی شما صرفه جویی شود. در ادامه برخی از نزدیک ترین هتل ها به همراه فاصله با ماشین از بیمارستان و شماره تماس برای رزرو اتاق ذکر شده اند:

هتل گلستان 16 دقیقه با ماشین 02166711417
هتل بزرگ فردوسی 21 دقیقه با ماشین 02166727026
هتل اخوت 15 دقیقه با ماشین 02133913403
هتل آسیا 22 دقیقه با ماشین 02133118320

بخش های و درمانگاه های بیمارستان رازی تهران

واحد های تشخیصی بیمارستان شاملرادیولوژی، سونوگرافی داپلر، فتوفایندر، اکوگرافی و تست ورزش، آزمایشگاه و پاتولوژی و آندوسکوپی می شوند. در ادامه با درمانگاه ها و بخش های بیمارستان رازی آشنا می شویم.

درمانگاه های بیمارستان پوست رازی

در این بیمارستان درمانگاه پوست، درمانگاه عفونی، درمانگاه آلوپسی آرئاتا، پمفیگوس و پیگیری، درمانگاه اعصاب و روان،درمانگاه تومور، درمانگاه جراحی عمومی، درمانگاه جراحی پلاستیک،درمانگاه داخلی، درمانگاه قلب، درمانگاه بیهوشی، درمانگاه بیماری های دهان و دندان، درمانگاه غدد، درمانگاه تغذیه، درمانگاه گوش و حلق و بینی (ENT)، واحد کوتر و کرایوتراپی و واحد نور درمانی به بیماران خدمت رسانی می کنند.

بخش های اصلی بیمارستان رازی

سه بخش اصلی بیمارستان پوست رازی شامل بخش های پوست مردان، پوست زنان و جراحی است.

بخش های بستری: بستری پوست مردان، بخش بستری پوست زنان، بخش بستری روزانه ( تزریق داروهای بیولوژیک)، بخش بستری جراحی عمومی و ENT، بخش بستری داخلی، بخش بستری عفونی و بخش مراقبت های ویژه (ICU)، بخش جراحی پلاستیک، بخش بستری قلب. همچنین اتاق عمل جراحی و اتاق عمل سرپایی در بیمارستان رازی وجود دارد.

بخش های بیمارستان پوست رازی

کلینیک مجازی بیمارستان پوست رازی تهران

از آنجایی که بسیاری از بیماران شهرهای دیگر مجبورند برای ملاقات با بهترین پزشکان بیمارستان رازی پوست راه طولانی را طی نمایند، دکتر مایکو با اجرای طرح کلینیک مجازی این فرآیند را با راحت ترین مسیر ممکن جایگزین کرده است. شما بیماران عزیز با استفاده از کلینیک مجازی دکتر مایکو امکان مشاوره ی آنلاین تصویری، متنی و تلفنی را با متخصصان بیمارستان پوست رازی و سایر بیمارستان های تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارید. همچنین در صورتی کهعلاوه بر مشاوره ی آنلاین تصویری، تلفنی ومتنی به ملاقات حضوری نیاز داشته باشید از طریق دکتر مایکو می توانید اقدام نمایید.

نوبت دهی بیمارستان رازی تهران به صورت اینترنتی

دکتر مایکو در فرآیند نوبت دهی مراکز و درمانگاه ها، شما را با راحت ترین فرآیند ممکن در یافتن پزشک موردنظر و ثبت کردن نوبت همراهی می کند. با دکتر مایکو می توانید نوبت و مشاوره ی آنلاین را در کمترین زمان و با بهترین متخصصان نهایی کنید. شما می توانید بدون نیاز به مراجعه با استفاده از سیستم نوبت دهی اینترنتی دکتر مایکو زمان ویزیت خود را تنظیم کنید و دیگر محدود به ساعات نوبت دهی قبلی نیستید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که از میان تمامی مراکز درمانی پزشک موردنظرتان را بیابید. از دیگر مزایای دکتر مایکو می توان به امکان بازگشت آنی وجه اشاره نمود.

نوبت دهی بیمارستان رازی تهران

بیمه های طرف قرارداد بیمارستان رازی تهران

 • بیمه تامین اجتماعی
 • بیمه سلامت (کارمندی، همگانی، روستایی، ایرانیان ،سایر اقشار: عادی، اتباع، ارجاعی)
 • نیروهای مسلح (شاغلین، کارکنان وظیفه، ویژه جانباز و خانواده شهدا)
 • بانک تجارت
 • شهرداری (شهر سالم)
 • مکمل دی (ویژه دانشگاه علوم پزشکی تهران)
 • آتیه سازان (ویژه بیماران بستری)

با نصب اپلیکیشن دکتر مایکو بصورت رایگان علاوه بر رزرو و ثبت نوبت، می‌توانید از سایر امکانات اپلیکیشن نیز بهره‌مند شوید.


دانلود دکتر مایکو
دانلود دکتر مایکو
دانلود دکتر مایکو
دانلود دکتر مایکو
دانلود دکتر مایکو
دانلود دکتر مایکو
اشتراک گذاری صفحه
فیسبوک توییتر واتساپ کپی لینک