قوانین نوبت دهی در دکتر مایکو

به وب‌سایت دکترمایکو خوش آمدید.

کاربر گرامی!

ورود شما به اپلیکیشن و وب سایت دکتر مایکو و استفاده از خدمات آن، به منزله قبول قوانین و مقررات آن می‌باشد. ضمناً هرگونه تغییر در قوانین از طریق همین صفحه به شما اطلاع ‌رسانی خواهد شد. در ادامه به بیان جزئیات قوانین دکتر مایکو می‌پردازیم:

  این اپلیکیشن حاوی اطلاعات سلامتی شما می باشد، بنابراین متعهد می شوید تا تمامی تلاش خود را در حفظ آن اطلاعات به کار گیرید.

  اعطای دسترسی ها، مجوزها و ورود اطلاعات در این اپلیکیشن با مسئولیت شما انجام می شود.

  نوبت دهی فقط باید با مشخصات و اطلاعات بیمار انجام شود.

  هنگام ثبت نوع بیمه دقت شود که دفترچه بیمه متعلق به خود بیمار باشد.

  در صورت مغایرت مشخصات ثبت شده یا بیمه ثبت شده با بیمار، هزینه پرداختی غیر قابل عودت خواهد بود.

  در صورت نداشتن دفترچه بیمه ارائه کارت ملی بیمار به مرکز درمانی الزامی است.

  در هنگام نوبت دهی، کل مبلغ ویزیت براساس نوع بیمه دریافت می گردد. در صورت عدم حضور بیمار در موعد مقرر، مبلغ واریزی با کسر جریمه (5000 تومان) به اعتبار اپلیکیشن شما بازگردانده می شود.

  امکان کنسل کردن نوبت تا 48 ساعت قبل از نوبت بدون کسر وجه وجود دارد. چنانچه زمان لغو نوبت کمتر یا مساوی 48 ساعت باشد، 5000 تومان به عنوان جریمه کسر و مابقی مبلغ به اعتبار اپلیکیشن شما بازگردانده می شود.

  امکان ویرایش نوبت (تعویض ساعت نوبت یا تعویض پزشک) تا 48 ساعت قبل از نوبت وجود دارد. لازم به ذکر است در صورتی که مبلغ ویزیت اصلاح شده کمتر از مبلغ ویزیت قبلی باشد، ما به التفاوت آن به اعتبار اپلیکیشن شما بازگردانده می شود. همچنین در صورتی که مبلغ ویزیت اصلاح شده بیشتر از مبلغ ویزیت قبلی باشد، ما به التفاوت آن باید در همان لحظه به صورت اینترنتی پرداخت گردد.

  برای اطمینان بیشتر، 30 دقیقه قبل از ساعت سررسید نوبت خود، در مرکز درمانی حضور یابید.

  در صورت کنسل شدن نوبت از سوی کلینیک، یک عدد پیامک به شماره موبایل ثبت شده در اپلیکیشن ارسال می شود. لازم به ذکر است درصورتی که لغو نوبت از سوی کلینیک باشد، تمامی مبلغ واریزی به اعتبار اپلیکیشن شما بازگردانده می شود.

دانلود دکتر مایکو برای

موبایل

دانلود دکتر مایکو برای

دسکتاپ

جهت همکاری با دکتر مایکو اینجا کلیک کنید.